13. července 2017 6:51 Lidovky.cz > Zprávy > Noviny

Příteli Karolíny Plíškové připlují miliony

Wimbledon 2017: Karolína Plíšková v souboji s Magdalenou Rybárikovou. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Wimbledon 2017: Karolína Plíšková v souboji s Magdalenou Rybárikovou. | foto: ČTK/AP

Vyhlášený playboy a někdejší moderátor sportovních novin Michal Hrdlička se stal z „vyvrhele“ propíraného v médiích úspěšným mužem, který vypálil rybník nejlepšímu českému sportovnímu byznysmenovi posledních dvaceti let Miroslavu Černoškovi.

V dubnu totiž Hrdlička přemluvil svou přítelkyni tenistku Karolínu Plíškovou, aby svěřila své výdělky do jeho rukou a opustila Černoškovu marketingovou firmu Česká sportovní. Nyní bude moci osmadvacetiletý Hrdlička počítat zástupy sponzorů, kteří budou své jméno chtít spojit s novou světovou jedničkou.

O tři roky mladší Plíšková totiž v pondělí jako první česká tenistka obsadí ženský trůn. A očekává se, že díky tomu na její, potažmo Hrdličkovo konto připlují desítky milionů.

„Dokázala to. Tvrdě dřela a zasloužila si to víc než kdokoliv jiný. Hluboce ji uznávám jako tenistku, ale mnohem víc ji obdivuju jako člověka,“ vyjádřil se o své přítelkyni Hrdlička.

Někdejší populární moderátor byl přitom ještě před rokem v hledáčku bulváru. Opustil totiž moderátorku Lucii Borhyovou v době, kdy spolu vychovávali roční dceru. Po alkoholových výstřelcích jej navíc vedení Novy propustilo.

JAROSLAV ŠINDELÁŘ
Y. Fetsyshkanyn hm 7:27 13.7.2017

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz