Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

PS

Cenzura historie to je totální nechutnost. Pak se vychovají hrozně povrchní lidé, co se nedovedou vžít nejen do jiné doby, nebo způsobu myšlení, ale ani do někoho, kdo si dovolí s nimi nesouhlasit.

MN

Pohádky v knihách byly vždycky plné kruťáren, i v těch "našich krásných českých". Většina začíná tím, že někdo umřel, povinným prvkem jsou useknuté hlavy, ať už jako trest za nepatrné provinění nebo metoda vysvobození, párání břicha, roztrhání vlkem. Popelka bratři Grimmů zase má macechu, která vlastním dcerám osekává nohy sekerkou, aby se vešly do botky... to si člověk nevybere.

SM

Já mám dodnes v hlavě Ledovou královnu, kterou jsem slyšel v rádiu někdy začátkem sedmdesátých let. Kájí.... Ještě teď mi běhá mráz po zádech.

sh minerals GmbH
Sales Manager Eastern Europe (m/f/d)

sh minerals GmbH
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj