Středa 4. října 2023, svátek má František
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Akční legendu čeká její poprvé. Arnold Schwarzenegger si zahraje hlavní roli v seriálu

Kultura

  17:00
LOS ANGELES - Minulý rok svou první televizní roli v seriálu Lovci ztvárnil herec Al Pacino. Nyní se do světa seriálů chystá i akční ikona Arnold Schwarzenegger. Detailů zatím mnoho není, ale podle prvních informací půjde o špionážní drama.

Původní Total Recall s Arnoldem Schwarzeneggerem foto: Reprofoto

Osmdesátkový ocelový hrdina Arnold Schwarzenegger se poslední dobou objevuje v nepříliš úspěšných. Možná proto se také rozhodl zkusit štěstí v tak, kde se zatím ještě neobjevil. Pro televizi Skydance jako výkonný producent vytvoří seriál, ve kterém si zahraje i hlavní roli. 

Arnold Schwarzenegger a jeho zvířata.
Snímek Predátor (1982). Režie: John McTiernan.

Mělo by jít o špionské drama. Příběh se bude točit okolo otce ve výslužbě, jenž je donucen vrátit se do akce spolu se svou dcerou. Zatím není jasné ani jaké herečka se objeví po Schwarzeneggerově boku. Podle dostupných zdrojů bude projekt teprve „předhazován“ různým streamovacím službám.

Pod seriálem bude jako tvůrce (showrunner) podepsán Nick Santora (Lovci lebek, Tým Škorpion). Santora se navíc upsal i společnosti Amazon, pro kterou se postará o špionážní sérii Jack Reacher na motivy knižní série spisovatele Leeho Childa. 

Autor: