Pátek 17. září 2021, svátek má Naděžda
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Boyleová skončila ve finále britských talentů druhá

Kultura

  14:17
LONDÝN - Těsně pod nejvyšším stupněm vítězů televizní soutěže Britain's Got Talent skončila osmačtyřicetiletá nezaměstnaná Skotka Susan Boyleová. Diváci jí ve finálovém hlasování přiřkli druhé místo a na první příčku poslali skupinu tanečníků Diversity.

Susan Boyleová skončila ve finále druhá.

I tak se ale Boyleová stala nejen nečekanou hvězdou letošního ročníku, ale především internetovým fenoménem. Všechna její vystoupení v soutěži se stala celosvětovým trhákem a na internetu je shlédly miliony lidí.

Během finálového večera Boyleová zazpívala píseň I Dreamed A Dream z muzikálu Bídníci, kterou naprosto ohromila porotu i diváky již v prvním kole soutěže, a která ji katapultovala ke globální slávě.Jak píše agentura AP, Boyleová snila sen, který se málem stal skutečností. Při vyhlašování trojice nejlepších z finálové desítky popocházela po pódiu sem a tam a když zjistila, že skončila druhá, vypadala prý skoro, jako by se jí ulehčilo. Vítězné taneční skupině pak složila poklonu. "Ti nejlepší zvítězili. Jsou velmi zábavní. Chlapci, přeji vám všechno nejlepší," řekla Boyleová, která se pak divákům několikrát uklonila, udělala pár tanečních pohybů a odešla z jeviště.Pro Boyleovou, která nikdy nebyla zvyklá na takovou míru pozornosti, byl poslední týden soutěže velmi složitým. Při konfrontaci s dvěma reportéry ztratila trpělivost a musela zasáhnout policie. Podle organizátorů soutěže dokonce zvažovala, že kvůli velkému tlaku veřejnosti odstoupí.

Autoři: ,

Nesmysly o inflaci v Česku. Znovu bude nízká, uvidíte, tvrdí ekonom Michl

Premium ČSÚ zveřejnil, že inflace je nejvyšší od roku 2008, 4,1 %. Hned v pátek jsem k tomu vydal v MF DNES článek „Nebojte se...

Chci přidat 20 tisíc. Generaci Z kuráž nechybí, s trpělivostí už je to horší

Premium Sedmatřicetiletý Libor vede pobočku banky v krajském městě. Za poslední měsíce přijal několik mladých lidí, dvacátníků...

Hladovění je to nejlepší, co pro sebe lidé mohou udělat, říká neurolog

Jde o největší problém současné medicíny, a to bez ohledu na covid-19 - Alzheimerova nemoc, nejčastější typ demence....

Městská část Praha 3
Referent/ka odboru výstavby

Městská část Praha 3
Praha
nabízený plat: 23 000 - 43 000 Kč

Mohlo by vás zajímat