Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Černošice zvou na jazzovou snídani

Kultura

  11:21
PRAHA - Nadcházející slunečný víkend přímo vybízí k nejrůznějším výletům. Jeden z nich může vést do Černošic u Prahy, kde právě probíhá jazzový festival se zvučnými jmény. Dnes večer v tamním Clubu Kino vystoupí na příklad Jana Koubková.

Jana Koubková - jazzmanka a moderátorka foto: Reprofoto

Koncert začíná v 19 hodin a kromě jazzmanky na něm zahrají i Golden Big Band Prague, Beňo a Ptaszek a 4 Bars. Program pokračuje i v sobotu a neděli.

Voice Band Brécy

Pro nespavce je v sobotu připravená jazzová snídaně od 10 hodin v Restauraci Bolleta s Martinou Taplovou a jejím bandem. Program pak pokračuje večer opět v Clubu Kino s Betty Lee and The Bead Beat, Emil Viklický triem, Ondřej Štveráček Quartetem a projektem Taking Off feat. Tereza Černochová.

Festival, který po celou dobu bude moderovat Jana Koubková, zakončí v neděli dámský Voice Band Brécy. Vstupenky v cenách od 80 do 230 Kč jsou v prodeji v černošickém Clubu Kino. Více na www.jazzcernosice.cz.

Autor:

Kompletní péče o pleť v jedné tyčince? Podle Manufaktury to jde
Kompletní péče o pleť v jedné tyčince? Podle Manufaktury to jde

Na cestách může být péče o pleť a pokožku náročná. Abyste s sebou nemusela neustále nosit denní a noční krém, sérum, balzám či masku, přišla...