Pondělí 20. září 2021, svátek má Oleg
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Kultura

‚Je mi to strašně líto.‘ Hana Zagorová ruší koncerty. Po prodělání covidu se její stav zhoršil

Zpěvačka Hana Zagorová foto: Lucie RobinsonMF DNES

Zpěvačka Hana Zagorová zrušila své koncertní plány. „Vzhledem k mému zhoršenému zdravotnímu stavu důsledkem loňského prodělání covidu musím respektovat doporučení lékařů a bohužel zrušit od 5. srpna do 30. října veškeré svoje koncerty,“ vzkázala.
  17:34

Zpěvačka oznámila náhlou změnu svých plánů prostřednictvím hudebního vydavatelství Supraphon a bez dalších podrobností, pouze s dovětkem „ je mi to strašně líto“.

Zagorová, která v září oslaví pětasedmdesátiny, prodělala covid-19 už loni i se svým manželem Štefanem Margitou. „Dodržujte pravidla, mysleme na to, že můžeme nakazit lidi, kteří jsou starší a nějakým způsobem nemocní. Pro ně může být koronavirus devastující,“ vzkázala tehdy.

Zpěvačka, textařka a herečka se během své pěvecké kariéry se stala druhou nejúspěšnější držitelkou ocenění Zlatý slavík, když získala devět trofejí v řadě v letech 1977 až 1985.

Autor:

Nesmysly o inflaci v Česku. Znovu bude nízká, uvidíte, tvrdí ekonom Michl

Premium ČSÚ zveřejnil, že inflace je nejvyšší od roku 2008, 4,1 %. Hned v pátek jsem k tomu vydal v MF DNES článek „Nebojte se...

Chci přidat 20 tisíc. Generaci Z kuráž nechybí, s trpělivostí už je to horší

Premium Sedmatřicetiletý Libor vede pobočku banky v krajském městě. Za poslední měsíce přijal několik mladých lidí, dvacátníků...

Hladovění je to nejlepší, co pro sebe lidé mohou udělat, říká neurolog

Jde o největší problém současné medicíny, a to bez ohledu na covid-19 - Alzheimerova nemoc, nejčastější typ demence....

Mohlo by vás zajímat