Středa 27. října 2021, svátek má Šarlota, Zoja, Zoe
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Ladronkafest nabídne sportovní vyžití i soutěž mladých kapel

Kultura

  12:42
PRAHA - V pražském parku Ladronka se od soboty 11. září bude konat devátý ročník festivalu Ladronkafest. Připraveny budou desítky volnočasových aktivit a bohatý hudební program. Pořadatelem je Městská část Praha 6.

Ladronkafest 2009 foto: ladronkafestReprofoto

Vedle programu na pódiu bude v prostoru parku čekat přes 60 stanovišť s nejrůznějšími aktivitami. Pestrá nabídka zahrnuje sportovní vyžití od skateboardingu, BMX, skoků na U rampě či obří trampolíně, také přehlídku capoeiry nebo juda v podání jedněch z nejlepších sportovců v republice.

Kromě tělesných aktivit čeká na návštěvníky také řada zážitkových workshopů: deskové hry a hlavolamy, bubnování, výtvarné dílny, hry na hudební nástroje, divadlo, street art nebo třeba žonglování.

Ladronkafest 2009

Na festivale je věnován prostor i handicapovaným lidem. Ostatním dá možnost vcítit se do jejich kůže vlastní zkušeností s některými sporty z pohledu postižených.

Mezi hudební taháky letošního ročníku patří soubor The Tap Tap tvořený tělesně handicapovanými muzikanty, vrcholem bude večerní show kapely Airfare. Změřit síly mohou i studentské kapely, pro které mohou fanoušci hlasovat na stránkách www.ladronkafest.cz.

Autor:

Otužování podle Wima Hofa je nebezpečné. Hrozí zástava, říká kardiolog Táborský

Premium Otužování je nejlepší prevence proti těžkému průběhu nemoci covid-19. Lidé mají větší šanci, že neskončí v nemocnici,...

Dětem, kterým pomáháte moc, mozek nepracuje správně, říká speciální pedagožka

Premium „Kdybychom k dětem v batolecím a předškolním věku přistupovali v některých oblastech víc ,postaru‘, měli bychom méně...

Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat