Pondělí 29. května 2023, svátek má Maxmilián, Maxim
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Kultura

Na obrazovky zamíří pokračování seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Hlavní roli ztvární Hillary Duffová

Seriál Jak jsem poznal vaši matku (2005-2014). foto: CBS

LOS ANGELES - Společnost Hulu oznámila volné pokračování oblíbeného sitcomu televize CBS. Tentokrát se role prohodí. Sofie (Hillary Duffová) bude dětem vysvětlovat, jak poznala jejich otce.
  17:00

Děj seriálu Jak jsem poznala vašeho otce (How I Met Your Father) se bude odehrávat v roce 2021. Hlavní postava Sophie spolu s partou podobně laděných kamarádek bude zjišťovat, co vlastně čeká od života a jaké možnosti nabízejí moderní seznamovací aplikace.

Seriál Jak jsem poznal vaši matku (2005-2014).
Seriál Jak jsem poznal vaši matku (2005-2014).

Seriál jako tvůrci (showrunneři) povede tvůrčí dvojice Isaac Aptaker a Elizabeth Bergerová (Já, Simon, seriál The New People). Duffová bude kromě hlavní herečky i výkonnou producentkou novinky. Zatím není jasné, kdy se diváci seriálu dočkají. 

Pilotní epizodu podobného seriálu nazvaného Jak jsem poznala vašeho fotra (How I Met Your Dad) si objednala televize CBS, která vysílala původní seriál, již v roce 2014. Hlavní roli si měla zahrát Greta Gerwigová, která později proslula jako režisérka filmů Ladybird nebo Malé ženy. Celý projekt byl nakonec z veřejnosti neznámých důvodů zrušen. 

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!