Úterý 26. září 2023, svátek má Andrea
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Nalákat a zabít. Jennifer Lawrenceová je v novém traileru nebezpečnou volavkou

Kultura

  14:00
„Od dnešního dne jste volavky. Jste zbraně v globálním boji o moc.“ Špionské drama Rudá volavka s Jennifer Lawrenceovou v hlavní roli se představuje druhou příběhovou ukázkou. Slibuje zakázanou romanci i prolitou krev. Rudá volavka má premiéru v českých kinech naplánovanou na 1. března.

Jennifer Lawrenceová jako agentka Dominka Jegorovová. Snímek Rudá volavka (2018). foto: CinemArt

„Postavili mě před volbu: Zemřít, nebo se stát volavkou,“ říká ruská agentka Dominika Jegorovová (Jenifer Lawrenceová), aby vysvětlila, proč je jednou z nejobávanějších žen na světě. Dominka udělá vše, aby získala léky a zdravotnickou péči pro svou nemocnou matku.  Třeba se také nechá naverbovat k ruské tajné službě.

Jejím hlavním cílem je utajený agent CIA na misi v Moskvě. Dominika ho musí jako volavka nalákat do pasti, ale podlehne jeho osobnímu kouzlu. Při svém úkolu zjišťuje, že jediný neopatrný krok může znovu rozpoutat válku mezi Amerikou a Ruskem.

Kromě Jenifer Lawrenceové diváci uvidí i Jeremyho Ironse, Joela Edgertona nebo Ciarána Hindse. Snímek režíruje Francis Lawrence (Hunger Games - Hladové hry, Constantine). S Jennifer ho pojí jen shoda jmen.

Pohled do zubaté tlamy. Nová ukázka Jurského světa představuje dravá monstra

Film Rudá volavka měl původně naplánovanou celosvětovou premiéru na 10. listopadu 2017. Po neobjasněném zpoždění ale dorazí do českých kin až 1. března. Snímek vznikl na motivy stejnojmenného knižního bestselleru Jasona Matthewse (Rudá volavka, 2014, Knižní klub).

Jennifer Lawrenceová jako agentka Dominka Jegorovová podléhá agentovi CIA....
Jennifer Lawrenceová jako agentka Dominka Jegorovová. Snímek Rudá volavka...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!