Středa 6. července 2022, Den upálení mistra Jana Husa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Opuštěná Lohanová natočila seznamku

Kultura

  12:18
NEW YORK - Americká herečka Lindsay Lohanová, která je v posledních letech známá spíše svými skandály než dobrými filmy, natočila ironické video ve stylu internetové seznamky.

Lindsay s bývalou přítelkyní Samanthou.

Nahrávka je k vidění na stránkách FunnyOrDie.com a tváří se jako seznamovací inzerát. Lohanová v něm prohlašuje, že hledá někoho, s kým by mohla strávit zbytek života nebo "alespoň zbytek podmíněného tříletého trestu". Ten dostala před dvěma lety za řízení pod vlivem alkoholu a drog.

Video jako reakce na rozchod s přítelkyní

Dvaadvacetiletá herečka si ze sebe ve videu utahuje, když do kamery říká, že hledá perfektního partnera nebo partnerku, který má rád dlouhé procházky po pláži, honičky autem na dálnici a rád "vytuhne v Cadillaku Escalade."

Lohanová inzerátem reaguje na nedávný rozchod s přítelkyní Samanthou Ronsonovou, která měla herečku údajně podvádět.

Ronsonová si dokonce opatřila soudní zákaz, podle kterého se k ní její bývalá přítelkyně nesmí přiblížit na sto metrů. Navíc vyměnila všechny zámky u jejich domu v Hollywood Hills, ze kterého nechtěla Lohanová po rozchodu odejít.

Skandály talentované herečky

Lindsay Lohanová vyhrála žebříček nejhloupějších hvězd, který sestavil americký deník The New York Daily News, má za sebou pobyt v protialkoholní léčebně, mezi její nejlepší přátele patří Paris Hilton. 

Naposledy šokovala minulý rok, když začala chodit právě s DJkou Samanthou. Nikdo nevěděl, zda je Lohanová opravdu lesba nebo jenom provokuje. Ona sama do médií uvedla, že o své orientaci jasno nemá.

Lohanová se stala známou díky dvojroli ve filmu Past na rodiče. Za film Mezi námi děvčaty získala MTV Award.

Autoři: ,

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 1. soutěžním týdnu?
Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 1. soutěžním týdnu?

Léto venku s eMiminem je tady! Každý týden budeme soutěžit o fantastické ceny v celkové hodnotě 298.000 Kč. Sdílejte své letní zážitky, hodnoťte...

Mohlo by vás zajímat