Pátek 28. ledna 2022, svátek má Otýlie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Kultura

Poslední šance zhlédnout hity. Z Netflixu zmizí řada populárních seriálů, včetně Jak jsem poznal vaši matku

Ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku foto: TV COOL

Z české mutace Netflixu na Nový rok zmizí několik velmi oblíbených seriálů. Diváci tak mají poslední možnost zhlédnout je o následujících svátcích.
  13:00

Kvůli vypršení distribučních práv z nabídky Netflixu zmizí populární animák a konkurence Simpsonových Griffinovi (Family Guy). Seriál Setha McFarlana na rozdíl od své konkurence nabízí ostřejší humor a silnější zakusování se do popkulturních trendů.

Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother) je americký sitcom, ve kterém hlavní hrdina Ted (Josh Radnor) vypráví svým dětem titulní historku. Díky vtipným oklikám a situačnímu humoru to vystačilo na devět sérií. Na podobný styl humoru sází i další z „mizejících“ seriálů Taková normální rodinka (Modern Family).

Útěk z vězení (Prison Break) a Zákony gangu (Sons of Anarchy) jsou dramatické výpravné seriály o lidech na špatné straně zákona. První je o odvážné záchraně bratra z prostředí přísně střežené věznice, druhý o nelítostných motorkářích z fiktivního města Charming v Kalifornii. 

Americký seriál Seriál Ve jménu vlasti (Homeland), jenž vznikl na motivy izraelské předlohy, je kombinací thrilleru a politického dramatu. Může voják, který se vrací do své rodné země jako hrdina, být zlomený teroristy a naverbovaný jako dvojitý agent? Výborně hodnocené dílo má šest sérií. 

Autor:

Naši zemi by neubránila ani desetkrát větší armáda, říká armádní generál Opata

Premium Přes tři roky šéfuje armádě a nejvíc mu pije krev byrokracie. Když je nejhůř, oblékne maskáče a vyrazí z kanceláře...

Situace se obrací. Dřív byl vstřícný západ, dnes vyrazte s obytňákem na východ

Premium Nemám rád kempy s jejich davovou atmosférou, hlukem a stísněným prostorem a hotely jsou pro mě nenávratně statické,...

Recept na dlouhověkost? Chirurg Pafko vysvětluje, čím si zkracujeme život

Premium Profesor Pavel Pafko o tom, proč si u televize neotevře lahváč, o malém štěstí pro každý den a taky o poučném úrazu na...

Mohlo by vás zajímat