Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Kultura

Poslední šance zhlédnout hity. Z Netflixu zmizí řada populárních seriálů, včetně Jak jsem poznal vaši matku

Ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku foto: TV COOL

Z české mutace Netflixu na Nový rok zmizí několik velmi oblíbených seriálů. Diváci tak mají poslední možnost zhlédnout je o následujících svátcích.
  13:00

Kvůli vypršení distribučních práv z nabídky Netflixu zmizí populární animák a konkurence Simpsonových Griffinovi (Family Guy). Seriál Setha McFarlana na rozdíl od své konkurence nabízí ostřejší humor a silnější zakusování se do popkulturních trendů.

Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother) je americký sitcom, ve kterém hlavní hrdina Ted (Josh Radnor) vypráví svým dětem titulní historku. Díky vtipným oklikám a situačnímu humoru to vystačilo na devět sérií. Na podobný styl humoru sází i další z „mizejících“ seriálů Taková normální rodinka (Modern Family).

Útěk z vězení (Prison Break) a Zákony gangu (Sons of Anarchy) jsou dramatické výpravné seriály o lidech na špatné straně zákona. První je o odvážné záchraně bratra z prostředí přísně střežené věznice, druhý o nelítostných motorkářích z fiktivního města Charming v Kalifornii. 

Americký seriál Seriál Ve jménu vlasti (Homeland), jenž vznikl na motivy izraelské předlohy, je kombinací thrilleru a politického dramatu. Může voják, který se vrací do své rodné země jako hrdina, být zlomený teroristy a naverbovaný jako dvojitý agent? Výborně hodnocené dílo má šest sérií. 

Autor:

ANALÝZA: Tři důvody, proč Rusko vpadne na Ukrajinu. A tři další, proč ne

Premium Copak se asi odehrává v hlavě Vladimira Putina? To je otázka, kterou dnes řeší celý svět. Ruský prezident rozehrál...

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nevěra dříve či později vztah zničí. A není cesty zpět, říká filmařka Sedláčková

Premium Vede doslova dvojí život ve dvou zemích. Ve Francii pracuje Andrea Sedláčková především jako střihačka filmů, u nás...

Mohlo by vás zajímat