Sobota 4. prosince 2021, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Kultura

Sexy lidé bez sexu. Netflix chystá pokračování úspěšné reality show Too Hot to Handle

Reality show Too hot to Handle (2020). foto: NETFLIX

LOS ANGELES - Pro někoho nesmysl a odpad, pro jiného naprostá televizní událost sezóny. Zábavní gigant Netflix oznámil, že chystá pokračování kontroverzní show a rovnou představil i ukázku.
  17:00

První série Too Hot to Handle sledovala čtrnáct fyzicky velmi přitažlivých účastníků (sedm mužů a sedm žen) během čtyř týdnů v tropickém ráji. Mezi sebe si měli rozdělit 100 tisíc dolarů. Byl zde ale háček - každý fyzický kontakt od obyčejného polibku po pohlavní styk z částky ukrajuje. 

Reality show Too hot to Handle (2020).
Reality show Too hot to Handle (2020).

Cílem Netflixu bylo dle promočních materiálu naučit zlatou mládež vážit si vztahů a hlubokých citů. Jestli se mu to povedlo, to musí každý divák posoudit sám. Pravdou ale je, že žádný z navázaných vztahů v rámci této reality show nevydržel déle než rok. 

Chtělo by se říct, že jde pochopitelně o šílenou hloupost, ale show trhala rekordy ve sledovanosti. Pořad se i přes nepříliš příznivé recenze dostal na špičky sledovanosti Netflixu v několika zemích včetně České republiky.

Netflix zároveň oznámil i druhou sérii reality show. V tomto sociálním experimentu skupina účastníku spolu žije na jednom místě. Veškeré vztahy a kontakty ale probíhají pouze prostřednictvím sociálních sítí. Kdo si získá největší oblibu od diváků, odnese si finanční prémii. 

Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Mohlo by vás zajímat