Pátek 3. února 2023, svátek má Blažej
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Spolupráce titánů. Ed Sheeran a Justin Bieber nazpívali společný duet

Kultura

  16:57
USA - Hvězdy populární hudby Ed Sheeran a Justin Bieber nazpívali první společnou píseň I Don’t Care (Je mi to fuk). Kanaďan Bieber tak dnešním zveřejněním singlu alespoň trochu rozradostnil své fanynky necelé dva měsíce poté, co jim oznámil, že nebude dělat novou hudbu, dokud nevyřeší své osobní záležitosti, uvedla agentura Reuters.

Zpěvák a písničkář Ed Sheeran si vystačí jen s kytarou. foto:  Tomáš Krist, MAFRA

 Hvězdy populární hudby Ed Sheeran a Justin Bieber nazpívali první společnou píseň I Don’t Care (Je mi to fuk). Kanaďan Bieber tak dnešním zveřejněním singlu alespoň trochu rozradostnil své fanynky necelé dva měsíce poté, co jim oznámil, že nebude dělat novou hudbu, dokud nevyřeší své osobní záležitosti, uvedla agentura Reuters.

Justin Bieber se s nejvyšší pravděpodobností oženil.
Ed Sheeran při pražském koncertě v Tipsport areně.

Oba zpěváci mají kromě nového songu společné to, že se loni tajně oženili. V nové písni zpívají o pocitu nepatřičnosti na večírku a nalezení opory v blízkém člověku.

Pětadvacetiletý Bieber v březnu oznámil, že se soustředí na vyřešení některých hluboce zakořeněných problémů a dává si pauzu od nové hudby. O měsíc později překvapil fanoušky na festivalu Coachella společným vystoupením se zpěvačkou Arianou Grandeovou a oznámil, že mu brzy vyjde nové album. To zatím poslední vyšlo v roce 2015.

Osmadvacetiletý Sheeran vydal své poslední album Divide předloni. Kolekce obsahuje hity jako Shape of You a Perfect. V červenci dvakrát vystoupí na letišti v pražských Letňanech.

Autor:

Deníčková soutěž: Vyhrajte čtení na dlouhé zimní večery
Deníčková soutěž: Vyhrajte čtení na dlouhé zimní večery

dílejte příběh ze života, napište deníček a vyhrajte skvělou sérii knih od Jo Nesba, ve kterých své detektivní schopnosti předvádí sám rozervaný...

Mohlo by vás zajímat