Sobota 26. listopadu 2022, svátek má Artur
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Superman se vrací. Lois si zahraje Amy Adamsová

Kultura

  12:25
NEW YORK - Americká herečka Amy Adamsová ztvární roli novinářky Lois Laneové v nové snímku o Supermanovi. Informoval o tom americký časopis Variety. Snímek v režii Zacka Snydera připravuje filmové studio Warner Bros. Pictures.

Amy Adams, nová Lois foto: Reuters

V hlavní roli nezničitelného muže alias Clarka Kenta se objeví britský herec Henry Cavill. Adoptivní rodiče mimozemského hrdiny si zahrají Kevin Costner a Diane Laneová.

Lois je krásná
"Amy má talent vyjádřit všechny vlastnosti, které na Lois milujeme: je bystrá, neústupná, zábavná, srdečná, ambiciózní a samozřejmě krásná," uvedl režisér Snyder v prohlášení.

Amy Adams

Adamsovou měli diváci v poslední době možnost spatřit v biografickém dramatu Fighter. Za výkon v něm byla letos nominována na Oscara v kategorii herečka ve vedlejší roli. Z připravovaných snímků má hrát ve filmové adaptaci románu amerického spisovatele Jacka Kerouaca Na cestě, kde se objeví po boku herce Vigga Mortensena.

Natáčení začne v srpnu
Snyder magazínu sdělil, že natáčení Supermana začne v srpnu. S premiérou filmové studio Warner Bros. počítá v prosinci 2012, tedy ve stejné době, kdy chce do kin uvést první díl výpravné fantasy Hobit režiséra Petera Jacksona.

Autoři: ,

Toys and Stories: Děti z redakce otestovaly půjčené hračky
Toys and Stories: Děti z redakce otestovaly půjčené hračky

Také se vám stává, že vaše děti si hromadí hračky, se kterými si vůbec nehrají? Možná je čas to změnit. Naše rodiny otestovaly první on-line...

Mohlo by vás zajímat