Neděle 25. července 2021, svátek má Jakub
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Kultura

‚Tak teď jsem velká jako barák.‘ Ewa Farna září v reklamě na newyorském Times Square

Billboard s Ewou Farnou na newyorském Times Square. foto: EWA FARNA

Česká zpěvačka Ewa Farna se objevuje v reklamě na rovné příležitosti pro ženské interpretky na náměstí Times Square v centru New Yorku. Spotify prostřednictvím této reklamy propaguje speciálně vytvořený seznam písniček, kam se Farna dostala se svým singlem Tělo.
  16:32

„Time Square, New York, právě teď! Tak teď už jsem oficiálně velká jako barák. Tato velikost XXL mi docela lichotí,“ napsala zpěvačka ve středu večer na svůj účet na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Billboard s Ewou Farnou na newyorském Times Square.
Zpěvačka Ewa Farna zazpívala 17. dubna 2020 v rámci projektu Pod okny u domova...

Hudební streamovací gigant Spotify v rámci iniciativy Equal (Rovni) bojuje pro rovné podmínky mužů a žen v hudebním průmyslu. Do speciálně vytvořeného seznamu skladeb, takzvaného playlistu, se dostalo padesát interpretek z celého světa. Ewa Farna v něm prezentuje svou píseň Tělo

Světelné billboardy na Times Square jsou nejžádanějšími reklamními prostorami ve Spojených státech. Cena za den se pohybuje od 5 tisíc dolarů (107 tisíc korun) za menší reklamní plochy až po 50 tisíc dolarů (přes milion korun) za ty největší. 

Autor:

LETNÍ SOUTĚŽ: Už jste navštívili Archeopark Chotěbuz?
LETNÍ SOUTĚŽ: Už jste navštívili Archeopark Chotěbuz?

Vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi a vyhrávejte hodnotné ceny po celé léto. Kam vyrazit tento týden? Navštivte třeba Archeopark Chotěbuz.