Sobota 25. června 2022, svátek má Ivan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Vyprodaný festival Rock for People se kvůli pandemii neuskuteční. Posouvá se o další rok

Kultura

  11:50
HRADEC KRÁLOVÉ - Populární žánrový festival Rock for People na sociálních sítích oznámil, že se kvůli pandemické situaci letos neuskuteční. Pořadatelé místo toho slibují menší akce. Nový termín Rock for People je tak 16. až 18. června 2022.

Velkým lákadlem letošního ročníku měla být kapela Green Day. foto: REPRO LN

Green Day, Fall Out Boy, The 1975, Weezer, Skillet nebo Black Veil Brides. To jsou jen některé z kapel ohlášených na letošní ročník hudebního festivalu Rock for People, který se každoročně koná u Hradce Králové. Akce se ale z pandemických důvodů přesouvá až na příští rok.

Festival Rock for People In the Game.
Festival Rock for People In the Game.

Pořadatelé nicméně slibují, že se až se dozví přesné podmínky pořádání akcí, uspořádají v areálu menší hudební setkání v duchu festivalu. 

“Nevzdáváme se a chystáme letos tak trochu jiný Rock for People, abychom fanouškům i sobě umožnili odreagování se od nelehkých časů. Hned jak bude jasné, za jakých podmínek lze akce pořádat, oznámíme detaily,“ oznámil ředitel festivalu Michal Thomes webu Musicserver.cz.

Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. V případě vrácení se zájemci mohou ozvat na emailovou adresu vstupenky@rockforpeople.cz.

Festival Rock for People se ze stejného důvodu nekonal ani minulý rok. Místo něj ale organizátoři uspořádali několik alternativních akcí včetně festivalu ve virtuálním prostoru nazvaném Rock for People In the Game.

Nadané děti mají společné rysy. Rodiče to někdy nepoznají, říká expert Mensy

Premium Pouhá dvě promile populace – tedy jenom jeden člověk z pěti set – má IQ vyšší než 150. Zhruba každý padesátý má přes...

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Ekonomie hlouposti: počet hlupáků „v oběhu“ je vyšší, než si myslíte

Premium Hloupí lidé patří ekonomicky k nejnebezpečnějším. Za hloupé je třeba považovat ty, kteří škodí druhým i sobě samým. V...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat