Diskuse

Stop tloustnutí! Stop pití! Stop drogám! Zajistí to všechno jediná zázračná pilulka?

Léky, jako je Ozempic, se staly hitem, jakmile se ukázalo, že kromě cukrovky léčí také obezitu. Mají však ještě širší účinky. V poslední době do nich lékaři vkládají naděje také při léčbě závislosti na návykových látkách od alkoholu a nikotinu až po opiáty a kokain.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Foto

Znám pilulku, která řeší všechny problémy. KCN.

0 0
možnosti
Foto

Výborně! Když ti jedna pilulka tohle všechno sebere, to pak bude vyloženě radost zemřít! :-)

0 0
možnosti
TT

Přípravky na "léčení" závislosti odporují cíli lékařství: odstranit příčinu. A stávají se jen další záležitostí, na které se závisláči stanou závislí.

2 1
možnosti
KJ

A co treba leky na astma, reflux jicnu, nebo cukrovku - ty cili lekarstvi neodporuji?

0 0
možnosti
JK

Aqua Salamandra, stačí jediná kapka a všechny neduhy jsou vyléčené...

0 0
možnosti
MS

Pokud to nelze vysadit a je to celoživotně, tak je to v podstatě droga. Ale pokud někdo chce celoživotně živit farmaceutický byznys, tak ať si to klidně kupuje, ale za své.

3 1
možnosti
TN

Asi lepší takhle droga než alkohol nebo kokain. Minimálně dokud se neobjeví nějaké závažnější vedlejší účinky.

1 0
možnosti
MJ

reklamní článek? žádné negativní účinky? žádná rizika? a co cena při nutnosti dlouhodobého užívání? ... jaké je to v poměru k penězům snad ušetřeným za již nenakupované jídlo, alkohol, cigarety případně další substance? co dlouhodobost/trvalost léčebných efektů? co dlouhodobá bezpečnost?, žádný kostlivec ve skříni?

3 1
možnosti
MS

No, některé herečky vypadají jako kostlivec, po Ozempicu. Tak to bude on.

1 0
možnosti
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.