Sobota 31. července 2021, svátek má Ignác
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Březnový YOP je tady!

Věda

  9:00
Mobilní internet, to je hlavní téma čísla. Budeme se věnovat cenám, mobilním prohlížečům webu i syntaxi vyhledávacích dotazů. Recenzujeme například Samsung F490 nebo videobrýle. Nechybí pravidelné rubriky o médiích.

Březnový Yop! foto: Marek KuchaříkLidovky.cz

TÉMA

Barcelona: rok multimediálních strojů. Do kapsy!
Každý únor si ve španělské Barceloně dávají dostaveníčko důležití hráči mobilního byznysu. Mobile World Congress je nejdůležitější akcí v oboru, Barcelona dá každý rok jasnou odpověď na tuto otázku: čím a jak budeme v nejbližší době volat a datovat?

YOP březen 2008

RECENZE

Samsung F490 – první opravdový konkurent iPhonu?
IPhonu se chtěly postavit některé telefony už v minulém roce. "Legendu“ v obchodě ale stále nekoupíte a toho chce konkurence využít. Už v květnu zamíří na náš trh nový Samsung F490 – možná první opravdový soupeř iPhonu.

YOP březen 2008

Další recenze
Sony Ericsson K770i
Samsung E590
VK 2200
TomTom Go 920

TÉMA

Mobilní internet  do Sítě se nezamotáte
V hlavním tématu čísla jsme pro vás připravili velký přehled mobilních webových prohlížečů. A abyste mohli brouzdat, musíte vědět, přes jakou technologii se na internet připojíte a za kolik – téma následuje. A abyste se na mobilu nezdržovali hledáním, musíte vědět, jak se webu ptát. Tomu je věnován další článek našeho tématu.

YOP březen 2008

AUDIO & VIDEO

Svět internetu v obývacím pokoji
I v audiovideo sekci se budeme věnovat internetu. Internetová přípojka je nevyčerpatelným zdrojem hudby a filmů. A bez počítače. Poznejte už dnes způsoby, jak připojit audiovizuální techniku k internetu a ponořit se zábavy. Lázeň si ale ordinujete sami!

YOP březen 2008

Cowon A3
Nejlepší přenosný multimediální přehrávač na našem trhu. Umí nepřeberný počet audio a video formátů, umí vysoké rozlišení, přijímá digitální televizi, přehrává na televizi. Takovou paletu funkcí nenabízí ani přímí konkurenti ze stáje Apple či Creative.

YOP březen 2008

Videobrýle EVG920
Konec hádek před televizí, je tady absolutní soukromí při sledování videa. Přinesou vám ho videobrýle. Stačí si je nasadit, vložit sluchátka do uší a celý svět vám může být ukradený.
Uvnitř tohoto zařízení se skrývají dva malé displeje, které vám dokážou zprostředkovat obraz, jenž odpovídá plátnu s dvoumetrovou úhlopříčkou sledovanou ze vzdálenosti jednoho metru.

YOP březen 2008

JAVA HRY

The Settlers – městečko k pohledání
Legendární budovatelská hra přichází i do mobilů. Nebudete bojovat o území, ale o ženy. Barbaři unášejí vaše krásné dívky a vy je musíte zachránit. Našli Townsmen konečně konkurenci?

YOP březen 2008

A NA ZÁVĚR…

Takhle vybral… Karel Buriánek
Jaké přístroje používají známé osobnosti? Na to se ptáme a budeme ptát v každém čísle YOPu. Tentokrát jsme vyzpovídali frontmana kapely Sunshine.

Autor: