Pátek 29. září 2023, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

T-Mobile zrychluje a snižuje ceny internetu ADSL

Věda

  6:00
Společnost T-Mobile od 1. prosince 2008 navyšuje rychlost internetu ADSL, který je nyní nabízen ve dvou variantách – Standard a Premium. Současně také dochází ke zlevnění služeb a zrušení dosavadního nejnižšího tarifu Internet ADSL Basic.

Ilustrační foto. foto: InternetReprofoto

Tarify Internet ADSL Standard a Internet ADSL Premium od včerejšího dne nabízejí dvojnásobnou rychlost – 8 Mb/s a 16 Mb/s – a také nižší cenu, která bez poplatků za pevnou linku činí 475, respektive 713 Kč. Novou nabídku mohou zatím využít pouze noví zákazníci, stávající klienti si budou na rychlejší připojení a nižším paušální poplatky muset počkat do 1. ledna 2009. Zákazníci, kteří využívají některý ze standardních hlasových tarifů T-Mobile, mohou i nadále získat stálou 20% slevu na měsíční paušály Internet ADSL.

Ceník připojení Internet ADSL od T-Mobile

 Tarif  Internet ADSL Standard  Internet ADSL Premium
Měsíční paušál 474,81 Kč 712,81 Kč
Rychlost 8 192/512 kb/s 16 384/768 kb/s
FUP neomezeně neomezeně

Svět techniky komentuje: T-Mobile přichází se zrychlením ADSL oproti své konkurenci s několikaměsíčním zpožděním, neboť většina významných poskytovatelů internetu v ČR už tak učinila počátkem září. Co se týče samotných cen, jedná se o velice podobné (v některých případech dokonce totožné) částky, za které prodává internet ADSL konkurence.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!