Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Výhodná nabídka MS Office pro studenty a domácnosti

Věda

  6:00
Microsoft představil speciální distribuci svého kancelářského balíku Office, který jej má co nejvíce zpřístupnit široké veřejnosti. Při dodržení určitých licenčních podmínek můžete získat software za opravdu zajímavé ceny.

Microsoft Office 2007 lze pořídit ve speciální edici za 1690 korun. foto: MicrosoftReprofoto

Prvním představeným programem jsou Microsoft Office pro studenty a domácnosti (tedy pro nekomerční použití) za zvýhodněnou cenu. Ta dříve činila 3 600 korun, od první října byla snížena na velice příjemných 1 690 Kč. Speciální balík zahrnuje programy Word 2007, Excel 2007, PowerPoint 2007 a OneNote 2007 (elektronický poznámkový blok) a licenční podmínky ho dovolují nainstalovat až na tři počítače.

Další zvýhodněná nabídka zaujme především majitele internetových kaváren, případně heren s PC. Pro ně Microsoft připravil možnost zakoupit si za 765 Kč (bez DPH) sadu pro internetové kavárny obsahující 5 ročních licencí Microsoft Office Professional, Shared Computer Toolkit (nástroj pro správu PC v počítačových centrech) a Digital Image Standard (aplikace pro úpravu digitálních fotografií). Zakoupením této sady se zároveň legalizuje pronájem ostatního software Microsoftu, což licenční podmínky jinak neumožňují.

A do třetice je tu Právo domácího použití produktů Microsoft Office. Pokud má váš zaměstnavatel s Microsoftem uzavřenou multilicenční smlouvu na libovolnou sadu Microsoft Office včetně přidaných služeb Software Assurance, můžete si objednat jednu sadu Microsoft Office Enterprise 2007 (nejvyšší sada Microsoft Office zahrnující 9 aplikací) pouze za cenu instalačních médií a nákladů na doručení.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!