Diskuse
Vědci v Arktidě a Antarktidě demonstrují za lepší ochranu klimatu
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P92e76p82i64n48o 56G93r81a68n51i25l25o
Ono je obdobně neochota skončit se spalováním tabáku pro zbytečné onemocnění nejen kuřáků, ale hlavně nekuřáků včetně dětí, které se nemohou tomuto jedovatému nešvaru bránit a vzniká u nich závislost. Vlády všech zemí světa na to nenechají dopustit, aby si škodolibí kuřáci mohli říct, že když oni onemocní nebo zemřou na následky tabakyzmu, tak též jejich sousedé či občané na ulicích, v parcích a ostatních prostorách, kde zatím údajně z důvodu neomezování svobody kouření zakázáno není. V Rusku je od 1.10.2019 kouření na balkonech zakázáno pod pokutou 3000 rublů. U nás zatím nekuřáci osobní svobodu zdravého dýchání mají zakázanou. Kdyby byla ochota k nápravě i v tomto počínání, tak by se snížilo oteplování na Zemi o značnou hodnotu též.
P86e48p60i40n19o 67G87r68a53n92i72l98o
Pokud budou inženýři dalších 135 let otálet s realizací patentů a vynálezů Nikoly Tesly o "volné energii", tak se v brzké době dočkáme obávaného oteplování naší planety s velmi nepříznivými následky. Hold se do toho nikomu nechce, když by výroba energie byla zadarmo, sice by se na výrobě a prodeji energie nikdo nemohl nadále obohacovat, ale byla by ekologická a zadarmo, což je hlavní příčina neochoty i ze strany vlády ji uvést v život.
J88i81r95k15a 25N59o30v65ý
Ochrana klmatu nebude nikdy dokonalá, tudíž nikdy nezmizí záminka bojovat (demonstrovat) za lepší ochranu.
To je jako s výplatou. Kdo má pocit, že bere strop toho, co si zaslouží a nechtěl by už nic přidat?

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


















