Diskuse
Člověk by na Marsu mohl být za 16 let, říká popularizátor kosmonautiky Majer
Vesmírné lety s lidskou posádkou podniká lidstvo už víc než šedesát let. Za našich časů se v nich ale oproti průkopnickým dobám děje jen málo převratného. Změnit to má americký program návratu na Měsíc Artemis. Postupuje však zoufale pomalu. Odborný garant právě probíhající brněnské výstavy Space Mission Dušan Majer vysvětluje proč.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JJ
J63i92ř90í 16K80a35r83b95a98n
15. 4. 2024 10:28
A co myslíte že tam je? Kosmické záření, kamení, písek, prach, skoro žádná atmosféra, skoro žádná voda. I když se tam lidé dostanou co je tam čeká za štěstí? Tam se prostě dlouhodobě žít nedá.
0
0
možnosti
VH

Vyhrajte balíček pivní kosmetiky pro krásné a silné vlasy
Milujete tradiční české ingredience a svěží vůně? Pivní kosmetika je legendou, která pomáhá vlasům k vitalitě a lesku již po generace. Zapojte se...


















