3. prosince 2007 16:19 Lidovky.cz > Zprávy > Názory

Pan Brunclík se mýlí

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce

Ad LN 21. 11.: Třicet korun panu doktorovi na vlnobití

Reaguji na dopis pana Brunclíka z Turnova. Já jsem ta poslední, kdo má chuť vybírat nějaké peníze, nevybírám za téměř žádná potvrzení s výjimkou autoškoly a střelných zbraní. Nevím, co bránilo panu Brunclíkovi ve studiu medicíny, může tak učinit ještě v této době, pořídit si opulentní vilu (bohužel nevím, co to je), bazén s vlnobitím a harém, zatím ho mají jenom politici, tak by je mohl někdo následovat.
Pokud si pan Brunclík myslí, že venkovští praktici jsou milionáři, tak ho nechám zpracovat moje letošní účetnictví, pokud tomu rozumí jako zdravotnictví a těm opulentním vilám. Holt to jste vy Čížci – abyste si vzali na paškál finanční reformu i s celým zpackaným zdravotnictvím, to vás ani nenapadne. Všimli jste si aspoň, že jsou propouštěni odborníci, protože jsou „drazí“, a místo nich se zaměstnávají zelenáči s mlíkem na bradě?
Jestli se pan Brunclík těší, že pan doktor na něho bude tři vteřiny hledět, tak se velice mýlí, musí k tomu připočíst výběr oněch 30 korun českých a taky telefonát, protože telefonování je nejfrekventovanější úkon ve zdravotnictví. Takže bude vděčen i za vteřinu. A taky bych ráda věděla, jak to bude s mojí sestřičkou? Taky bude platit, když chodí každý den k doktorovi?
MUDr. Jana Benešová, Blansko
Najdete na Lidovky.cz