3. srpna 2009 14:15 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Poslední šance: Faith No More z horních balkónů Tesla arény

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
Faith No More (live 2009) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Faith No More (live 2009) | foto: Stephen SchmidtReprofoto

PRAHA Koncert obnovených Faith No More 17. srpna v pražské Tesla Areně již podruhé navyšuje svoji kapacitu a do prodeje jsou další vstupenky – nyní již ale definitivně poslední.

"Půjde o horní balkony Tesla Areny s místy na sezení. Celkem je jich přibližně 2.000," říká Borek Jiřík z pořádající agentury Charm Music. Tyto vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketpro a později i Ticketportal za 840 Kč včetně poplatku. Koncert začíná v 19.30 hodin. Více info na www.charm-music.cz.

Faith No More přijedou ve svém nejslavnějším složení - Mike Bordin, Roddy Bottum, Bill Gould, Jon Hudson a Mike Patton - v rámci "Reunion" turné, kterým se tato legenda vrací po jedenácti letech na světovou scénu. Jejich hudba kombinuje heavy metal, funk, hip hop, rock, soul i jazz, kapelou se inspirovala řada dalších slavných formací. Byli obdivováni kritiky pro svůj novátorský přístup i milióny fanoušků po celém světě.

Svůj zatím poslední tuzemský koncert Faith No More odehráli v roce 1997 na festivalu v Trutnově. Domácí fanoušci tak budou mít po dvanácti letech jedinečnou možnost být svědky možná nejočekávanějšího comebacku tohoto ro(c)ku. 1. června také vyšla speciální kompilace jejich největších hitů a raritních nahrávek The Very Best Definitive Ultimate Greatest Hits Collection.

kul, Lidovky.cz




Najdete na Lidovky.cz