12. dubna 2018 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení bydlení

První teplé dny lákají ke koupání. Díky zastřešení bazénů už můžete

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
První teplé dny lákají na koupání. Díky zastřešení bazénů už můžete | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy První teplé dny lákají na koupání. Díky zastřešení bazénů už můžete | foto: ALUKOV

Jaro přišlo velmi brzy a zahrada i terasa vašeho domu znovu ožila! Co takhle rovnou skočit do léta a připravit si bazén na koupání už nyní. Díky zastřešení bazénů je to mnohem snazší.

Dopřejte si to nejlepší, co současný trh v oblasti zastřešování bazénů nabízí! Společnost ALUKOV přináší novinku – ultra nízká zastřešení bazénů TERRA PRIME a VIVA PRIME, která ovládáte na dálku!

Nejnižší zastřešení bazénů od ALUKOVu téměř kopírují povrch terénu. Nenarušují tak pohled do zahrady, a přitom perfektně chrání vodu před nečistotami a vaše děti i domácí mazlíčky před nechtěným pádem do bazénu. Zastřešení také pomáhá udržet vodu teplou i za chladnějšího počasí.

Získejte více komfortu i pohodlí

Když se zrovna nekoupete, snadno bazén pomocí dálkového ovladače uzavřete. Nemusíte se již zvedat z pohodlného křesla. Zastřešení od ALUKOVu se tiše automaticky uzavře. Celý systém má pouze krátké směrové kolejnice, díky nimž máte bezbariérový přístup k bazénu a ničím nenarušenou dlažbu.

První teplé dny lákají na koupání. Díky zastřešení bazénů už můžete

Ovládání na dálku ocení lidé s omezením pohybu, ale i ti, kteří chtějí doma motorizované zastřešení podle posledních trendů. Propracovaný a sofistikovaný systém elektrického posunu zastřešení bazénů od ALUKOVu je v České republice zcela jedinečný. Obsahuje řadu bezpečnostních opatření, mezi která patří vypnutí pojezdu v případě nebezpečí nebo dočasné zablokování ovladače po opakovaném použití v krátkém časovém sledu. Ochranu před nechtěným nebo náhodným spuštěním zaručuje kódování ovladače. Systém je vybaven elektromagnetickou aretací jednotlivých segmentů zastřešení.

Elektrický posun zastřešení bazénů byl vyvinut pro nejnáročnější zákazníky

První teplé dny lákají na koupání. Díky zastřešení bazénů už můžete

Elektrický posun zastřešení TERRA PRIME a VIVA PRIME je ekologický, neboť je díky solárnímu panelu napájen sluneční energií. Motory jsou ukryty v ergonomických pouzdrech a jsou součástí největšího segmentu zastřešení. ALUKOV ho vyvinul na základě praktických zkušeností svých zákazníků, přesně tak vystihuje potřeby moderního zastřešování a co nejpohodlnější manipulace.

Zastřešení TERRA PRIME bylo představeno českému publiku v březnu na veletrhu FOR HABITAT, kde sklidilo velký zájem nejen veřejnosti, ale i odborné poroty a získalo cenu Grand Prix za moderní technologii posunu a ultranízké zastřešení. „Ocenění nás těší a je to příznivý signál pro naše zákazníky i zájemce o zastřešení,“ říká Zdeněk Kohák, marketingový ředitel společnosti ALUKOV.

Společnost ALUKOV poskytuje na zastřešení bazénů nadstandardní záruky, například až 15 let na polykarbonátové výplně. 

Více informací najdete na www.alukov.cz.Najdete na Lidovky.cz