13. dubna 2018 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení bydlení

Zastřešení terasy vykouzlí novou místnost. Třeba úžasnou letní kuchyň

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
Zastřešení terasy vykouzlí novou místnost. Třeba úžasnou letní kuchyň | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zastřešení terasy vykouzlí novou místnost. Třeba úžasnou letní kuchyň | foto: ALUKOV

Také je vaše terasa od podzimu do jara nevyužitá? Máme pro vás tip, jak získat místnost navíc! Díky zastřešení terasy z ní hravě vytvoříte útulnou letní kuchyň, jídelnu, pracovnu, wellness či hernu pro děti. Co si jen budete přát!

Nechcete přijít o svou nekrytou terasu, na které se v letních měsících rádi sluníte? Ideální volbou je posuvné zastřešení CORSO od tradičního českého výrobce ALUKOV. Zastřešení CORSO sklízí úspěch i v zahraničí. A zaručeně nadchne i vás.

Podle potřeby, aktuálního počasí nebo zkrátka jen podle vašeho momentálního přání můžete ze své terasy udělat jednoduchým zatažením jednotlivých částí zastřešený útulný druhý obývací pokoj. Na zimu nebo při letním dešti nemusíte například sklízet nábytek.

Záleží jen na vaší inspiraci, zda si terasu přetvoříte na fitko, relaxační prostor nebo třeba místo pro oslavy. Rozhodně se ale stane nejoblíbenější místností ve vašem domě! Můžete si do ní dát třeba vířivku, jídelní stůl a židle, hračky pro děti...

Spousta výhod, které oceníte

I při otevřené střeše můžete nechat spuštěné integrované stínění, které vás ochrání před ostrými slunečními paprsky a zároveň zůstanete na čerstvém vzduchu. Skvělou vychytávkou je také speciální vchod pro domácí mazlíčky. Celé zastřešení je navíc uzamykatelné, můžete si tak na terase v klidu nechat veškeré vybavení bez obav z nenechavců.

Zastřešení terasy vykouzlí novou místnost. Třeba úžasnou letní kuchyň

Celé zastřešení je vyrobeno z bezpečných a odolných materiálů. Střecha je z nejkvalitnějšího polykarbonátu, strany z bezpečnostních skel a profily z pevného hliníku. Zastřešení CORSO také pomůže snížit tepelné ztráty, neboť sluneční paprsky vyhřejí nejen prostor pod zastřešením velmi rychle.

Zastřešení terasy na míru vám bude dělat radost po celý život

Zastřešení terasy CORSO vyrábí přesně na míru svým zákazníkům česká společnost ALUKOV. Přizpůsobuje je požadavkům zákazníků, dispozicím domu, velikosti terasy i její orientaci. „Doporučujeme našim zákazníkům vyhýbat se standardizovaným zastřešením. Taková zastřešení, navíc často laicky instalovaná, nejsou zpravidla dostatečně stabilní a mohou ohrozit vaši bezpečnost,“ upozorňuje Mgr. Zdeněk Kohák, MBA, marketingový ředitel společnosti ALUKOV.

Na rozdíl od ostatních výrobců zajišťuje ALUKOV celý dodavatelský cyklus od zaměření, přes výrobu na míru, až po odborné smontování. Na zastřešení terasy CORSO dokonce získáte k poprodejnímu servisu i nadstandardní záruku až 15 let. „Zaměření a poradenství nabízíme zcela zdarma. Je to náš standard a zákazníkům rádi poradíme, protože s nimi dotváříme jejich domovy, a to nás baví,“ prozradil Zdeněk Kohák.

Přijďte se o kvalitě zastřešení sami přesvědčit do showroomů společnosti ALUKOV v Praze a v Orli u Chrudimi. Reference a fotogalerii najdete na www.alukov.cz.



Najdete na Lidovky.cz