7. prosince 2017 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení byznys

Jedinečná novinka: cesta okolo Afriky

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
Jedinečná novinka: Cesta okolo Afriky | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jedinečná novinka: Cesta okolo Afriky | foto: Cestovní kancelář S.E.N.

Ostrov Svatý Tomáš, Zimbabwe, Botswana, Madagaskar, Tanzanie a další země – osm exotických zemí ležících ve střední a jižní Africe za sedmnáct dnů. To je horká novinka, která nemá v Česku obdoby. Pořádá ji CK SEN.

Cesta okolo Afriky je unikátní poznávací a pobytový zájezd, který se bude konat příští rok o vánočních svátcích (od 27. prosince do 12. ledna). Cestovatelům nabídne unikátní a exotickou dovolenou: návštěvu souostroví Svatý Tomáš a Princův ostrov, monumentální Viktoriiny vodopády na hranicích Zimbabwe a Zambie, jedno z nejkrásnějších safari v tanzanském kráteru Ngorongoro a na řece Chobe v Botswaně. 

Další leteckou zastávkou pak bude exotický Mosambik, pozorování roztomilých lemurů na Madagaskaru či výjezd na vulkán na ostrově Reunion. Příroda, historie, exotika, nádherné pláže - to vše bude možné objevovat během nezapomenutelných 17 dnů.

Jedinečná novinka: Cesta okolo Afriky

„Tato cesta je výjimečná v Česku i na Slovensku svou trasou, unikátními místy, které se jinak než privátním letadlem nedají propojit. Je to dokonalé spojení luxusu, poznávání a oddechu,“ říká Pavel Fellner z Cestovní kanceláře SEN, která vozí klienty do 150 zemí světa a specializuje se na náročnější klientelu.

Lety jsou zajištěny v privátním letadle Boeing 737-800, 189místná klasická verze tohoto letadla je upravená na komfortních 98 míst. Turisté budou spát v nadstandardním ubytování, na zájezd pojedou také dva lékaři. Výhodou poznávání Afriky je také to, že je tam pouze minimální časový posun oproti Česku.

Jedinečná novinka: Cesta okolo Afriky

„Obrovskou výhodou jsou maximálně tříhodinové lety po Africe,“ říká Pavel Fellner z Cestovní kanceláře SEN. „Za 17 dnů zažijete nejlepší africké safari, navštívíte exotická, ale málo známá místa, ovšem v luxusním provedení a pod vedení pěti velmi zkušených průvodců,“ dodává Pavel Fellner.

Více informací zde.Najdete na Lidovky.cz