Neděle 1. října 2023, svátek má Igor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Máte web s .CZ doménou a chcete ušetřit? Máme pro vás řešení

Máte web s .CZ doménou a chcete ušetřit? Máme pro vás řešení foto: ZONER software, a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Máte zaregistrovanou doménu a provozujete na ní webové stránky? Máte web vytvořený na zakázku, ale s jeho správou nejste spokojeni, správce webu s vámi nekomunikuje ani není ochotný k jakýmkoli úpravám? Přesuňte svůj web i doménu k inPage a ušetřete 50 % z ceny.

Pokud máte na internetu stránky s vlastní doménou, ale nemáte zkušenosti s jejich správou, nabízí se vám výběr ze dvou možností. Buď si s pomocí online nástrojů můžete spravovat stránky sami, nebo se svěříte do rukou profesionálů. Se službou inPage dostanete obě řešení zároveň.

Co vše s inPage získáte?

  • profesionální grafický vzhled webu
  • uživatelsky přívětivé webové rozhraní pro správu webu
  • službu kompletně v češtině včetně technické a zákaznické podpory
  • zabezpečení kvalitním SSL certifikátem
  • e-mailové schránky

Práce s inPage je jednoduchá a intuitivní. Je to moderní, funkční služba, kterou zvládne obsluhovat každý i bez předchozích zkušeností. Abyste si na inPage vytvořili pěkné stránky nemusíte vůbec umět programovat.

Přesun vlastní domény a vytvoření nového webu zvládnete v několika krocích. Zvolit si můžete ze dvou možností:

1) Vytvořte si web sami pomocí šablon na inPage

Ať už jste instalatér, realitní makléř nebo provozujete restauraci, na inPage si
z přednastavených profesních šablon vyberete přesně takovou šablonu, která nejlépe odpovídá vašemu zaměření.

Nelamte si hlavu s tím, kam jaké informace umístíte. Vše je již nachystané. Vy nemusíte doplňovat nic víc než kontakty, vlastní fotografie a texty.

2) Nechte si pomoct od profesionálů z inPage

Pokud chcete vybočit z řady a prezentovat se vlastní webovou stránkou, profesionálové z inPage vám ji ušijí přesně na míru a podle vašich požadavků.

Nechte si vytvořit web přesně podle svých představ a požadavků. Ostřílení webdesigneři na inPage vše vytvoří za vás. Pokud budete chtít dělat jakékoli úpravy sami, ochotně vás do správy webu zaškolí.

Co dále od inPage získáte:

  • První příčky ve vyhledávačích. Odborníci na SEO se vám postarají o to, abyste ve vyhledávačích byli vidět!
  • Zákaznickou podporu 24/7. S inPage se máte na koho obrátit. Zákaznickou podporu můžete kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo pomocí online chatu. Tým profesionálních operátorů je připraven vám kdykoliv pomoct a zodpovídat dotazy.
  • Blog s tipy a triky. Na blogu inPage naleznete návody a tipy na úpravu webových stránek pro začátečníky i pokročilé uživatele.

Jak na domény a proč vybrat .cz

O úspěšnosti webové stránky rozhoduje už výběr doménového jména. Provozování webu na vlastní doméně přináší jistotu, že ho zákazníci najdou vždy na stejné adrese, a to třeba i po změně poskytovatele hostingu. To samé platí pro e-mailové adresy. Dokonce i freemailové služby dnes umožňují propojení schránky s vlastní doménou.

Nejrozšířenější doménou v České republice je národní doména s koncovkou .cz. Takovým doménám dávají přednost jak čeští uživatelé při vyhledávání informací na internetu, tak i vyhledávače při zobrazování odpovědí na hledaný dotaz. Proto bývá doména .cz nejlepší volbou. Pokud si zájemce o doménu neví s jejím výběrem rady, může se obrátit přímo na registrátora domén, nebo využít doporučení a tipy na jeho webových stránkách.

Kdo už doménu s koncovkou .cz má, měl by si na Odkaz pravidelně jednou za rok ověřovat správnost svých kontaktních údajů evidovaných v doménovém registru. Držitelé více domén pak ocení bezplatnou službu Doménový prohlížeč (www.domenovyprohlizec.cz) umožňující správu všech .cz domén přehledně na jednom místě.

Správcem domény .cz je sdružení CZ.NIC, které se věnuje také osvětě v oblasti doménových jmen, internetové bezpečnosti a podpoře nových technologií a projektů užitečných pro internetovou infrastrukturu v České republice i ve světě.

Doménu .CZ si můžete buď zaregistrovat při nové objednávce na inPage, nebo si ji nechat spolu s původním názvem domény zcela převézt.

S inPage vám již nic nestojí v cestě

Díky inPage si můžete webové stránky spravovat sami a bez omezení. O tvorbě webu nemusíte vědět vůbec nic. Stačí si vybrat vhodnou šablonu, nebo kontaktovat naše zkušené webdesignéry.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!