Čtvrtek 22. října 2020svátek má Sabina 7 °C polojasno Předplatné LN
Lidovky.cz > PR > PR sdělení byznys

NEON - pojištění pro každý životní zkrat

Neon | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Neon |

Život je báječný, ale občas nás dokáže zaskočit. V takových chvílích je dobré mít na své straně kvalitní pojištění, na které se můžete spolehnout. Přesně takový je NEON od ČPP - životní a úrazové pojištění pro každý životní zkrat.

S NEONEM si vyberete jednu ze tří variant a nastavíte si pojistnou ochranu tak, jak skutečně potřebujete.

· NEON RISK zajistí finanční pomoc pro vás i vaše děti v případech úrazu, vážných onemocnění, vrozených vad narozených dětí, asistované reprodukce, invalidity, pracovní neschopnosti a v řadě dalších situací.

· NEON LIFE nabízí všechny výhody varianty RISK a navíc pojistnou ochranu pro případ smrti.

· NEON INVEST je varianta pojištění, která spojuje krytí rizik s možností zhodnocení finančních prostředků a čerpáním daňových výhod.

Česká podnikatelská pojišťovna vrací věci do pořádku již 25 let. Do konce roku 2020 proto u nás získáte 25% slevu na připojištění invalidity. Navíc jsme pro všechny varianty připravili několik novinek, které vycházejí z přání klientů.

Invaliditu I. stupně vyplácíme najednou

Nově vyplatíme plnění i za invaliditu I. stupně najednou, ve výši aktuálně platné pojistné částky, tedy stejně jako u II. i III. stupně invalidity. Klienti mají celé plnění k dispozici hned, bez dalšího čekání či dokládání a budou jej moci využít na vhodné způsoby léčby, na pomoc v domácnosti nebo úpravu bydlení.

K doktorovi jen jednou

Nejčastěji klienti požadují úrazové pojištění. Rozhodli jsme se proto změnit režim výplaty plnění u denního odškodného za dobu léčení úrazu:

· Nově nám od pojištěného stačí doložit lékařskou zprávu s uvedením přesné diagnózy z prvního vyšetření.

· Peníze od má od nás klient k dispozici dřív, než mu doktor sundá sádru.

· Pohmoždění a podvrtnutí také plníme v novém režimu, jen s omezením na 300 Kč za den v prvních 2 letech.

· Nový režim se týká i ÚRAZU PLUS, který kromě nahodilého úrazu kryje i ten nenahodilý vyvolaný degenerativními změnami, onemocněním nebo nadměrnou zátěží.

Vyšší limity pojištění občanské odpovědnosti

Klientům na jedné pojistné smlouvě dokážeme pojistit životní i vybraná neživotní rizika. Jedním z nich je pojištění občanské odpovědnosti, které obsahuje i pojištění újmy na mobilním elektronickém zařízení a které se sjednává v rámci NEONu bez spoluúčasti. Klienti si mohou vybírat z 6 limitů s krytím až do 12 milionů.

Pojištění pracovní neschopnosti po celé Evropě

U pojištění pracovní neschopnosti jsme rozšířili územní platnost „z ČR na Evropu“. Uvedené nejvíce ocení tzv. pendleři – osoby žijící v ČR, které pracují za našimi hranicemi.

Více na www.cpp.cz nebo infolince 957 444 555.

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Nebezpečná místa Česka: pražské hlavní nádraží. Třicet let zde vládne podsvětí

Hlavní nádraží v Praze | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Reportéři MF DNES mapují místa, která podle statistik nejsou výjimečně nebezpečná. Ve skutečnosti jde o no-go zóny,...

Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

Už nebudu kandidovat, odejdu z politiky, říká exministr Adam Vojtěch

Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jsem odolný, ale už toho bylo hodně, vysvětluje svůj odchod exministr. Babiš ho podle něj trochu čekal. V rozhovoru pro...