7. října 2019 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení byznys

Nová koupelnová série Geberit Acanto - individuální jako vy

Koupelna Geberit Acanto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Koupelna Geberit Acanto | foto: PR text společnosti Geberit

Nová a ucelená koupelnová řada Geberit Acanto nabízí veškerá chytrá řešení usnadňující každodenní pobyt v koupelně. Koupelnový nábytek a keramické zařizovací předměty jsou výjimečné svým nadčasovým designem a možností originálních kombinací.

Koupelnová řada zahrnuje umyvadla, koupelnový nábytek, toalety Rimfree bez splachovacího kruhu a bidet.

Funkční a inovativní

Keramické zařizovací předměty nabízejí vše, co jsme v dnešní době zvyklí očekávat: různé typy umyvadel, štíhlý design a u některých velikostí umyvadel i skryté přepady. Série obsahuje také elegantně nadčasové toalety Rimfree, které se díky absenci splachovacího kruhu dobře udržují v čistotě.

Design

Design ucelené řady výrobků koupelnové série Geberit Acanto se vyznačuje ladnými organickými tvary. Přímočaré linie a měkké křivky se vzájemně harmonicky prolínají a malé poloměry rohů zdůrazňují jednoduchost a půvab, který tyto výrobky vyzařují. Pravoúhlý vnější tvar umyvadel dokonale ladí s koupelnovým nábytkem.

Ladné tvary řady Geberit Acanto

Ladné tvary řady Geberit Acanto

Umyvadla různých tvarů a funkcí

Díky širokému výběru různých typů a velikostí umyvadel vychází Geberit vstříc požadavkům zákazníků na individuálně tvarované zařizovací předměty. Umyvadla s designem SlimRim mají velmi nízkou hranu a malé poloměry, což jim dodává obzvláště elegantní, štíhlý vzhled.

Koupelnová řada Geberit Acanto obsahuje vestavná umyvadla s designem SlimRim a standardní umyvadla s různou stavební hloubkou, jak s odkládací plochou, tak bez ní. Vestavná umyvadla ideálně splývají s nábytkem.

Umyvadlo s integrovanou odkládací plochou na pravé straně má výraznou přidanou hodnotu a navíc je esteticky velmi atraktivní. Na odkládací plochu, která je nedílnou součástí keramického těla umyvadla, lze umístit koupelnové doplňky.

Umyvadlo Geberit Acanto s odkládací plochou

Umyvadlo Geberit Acanto s odkládací plochou

Toalety - pohodlné a snadné čištění

Toalety nové série jsou bez splachovacího kruhu, mají vnější povrch bez otvorů a výčnělků a veškerá připojení jsou řešená jako skrytá. Toaletní mísy Geberit Rimfree jsou vysoce hygienické, protože nemají žádné obtížně dostupné skuliny, ve kterých by se mohly hromadit nečistoty a bakterie. WC sedátka toalet, které jsou vybaveny volitelnou funkcí QuickRelease, lze jednoduše sundat stisknutím tlačítka a pohodlně umýt.

Toaleta a bidet Geberit Acanto se splachovacím tlačítkem Sigma21

Toaleta a bidet Geberit Acanto se splachovacím tlačítkem Sigma21

Koupelnový nábytek pro interiér na míru

Koupelnový nábytek z řady Geberit Acanto poskytuje velkou míru volnosti při navrhování interiéru koupelny. Nábytek lze libovolně kombinovat podle potřeb a dané stavební situace. Nábytek může být použit jako solitérní řešení umyvadlového prostoru (s umyvadlem, umyvadlovou a zrcadlovou skříňkou) nebo jako koncepční řešení, v rámci kterého zákazníci mohou zkombinovat jednotlivé kusy nábytku podle svých potřeb odvíjejících se od velikosti koupelny nebo nároků na úložný prostor.

Velká variabilita přesně pro vaši koupelnu

Velká variabilita přesně pro vaši koupelnu

Velká variabilita přesně pro vaši koupelnu

Velká variabilita přesně pro vaši koupelnu

Dokonalý úložný prostor v koupelnovém nábytku

V řadě Geberit Acanto je uplatněn koncept „ideálního dosahu“. Předměty, které se používají každodenně, jsou zde umístěny v pohodlném dosahu a pro velké předměty je k dispozici velkoryse dimenzovaný úložný prostor. V závislosti na velikosti koupelnového nábytku si může každý také uspořádat předměty uvnitř koupelnového nábytku pomocí volitelných organizérů.

Uspořádejte si prostor podle svých potřeb

Uspořádejte si prostor podle svých potřeb

Geberit Acanto je unikátní pro:

  • Ladný organický design pro nadčasově krásnou koupelnu
  • Individuální řešení interiéru koupelny
  • Ucelené portfolio, ve kterém si každý najde něco vhodného
  • Chytře navržený úložný prostor
  • Elegance díky kombinaci vysoce kvalitních materiálů a povrchových úprav
  • WC mísy bez splachovacího kruhu pro zvláště snadné čištění
Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

Ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Marcela Ziembová, matka Davida Pastrňáka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...