22. srpna 2019 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení byznys

Potřeby pro děti za bezkonkurenční ceny

Potřeby pro děti za bezkonkurenční ceny | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Potřeby pro děti za bezkonkurenční ceny | foto: Impression Media, s.r.o.

Eandilek.cz, to je obchodní společnost, zabývající se prodejem dětských potřeb, doplňků do dětských postýlek, kojeneckým zbožím a jinými nezbytnostmi pro spokojenost každého dítěte. Myslete na bezpečí svých ratolestí a udělejte jim dětský pokojíček co nejútulnější a nejbezpečnější.

Vybavte dětskou postýlku zábranami, bezpečnými boxy do dětských postýlek, polohovacími podložkami a dalšími prvky, jež ozdobí a zároveň ochrání každou postýlku. Historie firmy sahá až do roku 2010. V této době začali dva bratři uskutečňovat svůj sen a společně založili internetový obchod s dětským zbožím a potřebami pro maminky. Název e-shopu vznikl z překladu jejich příjmení z polštiny.

Přehled našeho zboží

Sortiment společnosti eandilek.cz je opravdu obrovský. Najdete zde od vybavení do dětských postýlek, přes dětské kolébky, multifunkční dětské postýlky, ohrádky pro děti, kojenecké oblečení až po přípravky k péči o dítě a potřeby pro krmení a kojení. V současnosti patříme k jednomu z největších internetových obchodů s dětským zbožím vůbec. Svým zákazníkům se snažíme nákup u nás co nejvíce zpříjemnit a zjednodušit. Díky spolupráci s mnoha předními velkoobchody s dětským sortimentem disponujeme obrovským množstvím skladových zásob a denně tak máme možnost nabídnout vám nové produkty. Přesvědčte se sami a nakupujte u nás!

Vše pro naše zákazníky

Náš tým je připraven podat vám pomocnou ruku kdykoliv to bude potřeba. Nejste-li si moc jisti s výběrem vybavení do dětských postýlek, nevíte si rady například s tím, jaké bezpečné boxy do dětských postýlek vybrat, anebo jaká vhodná kolečka zvolit, napište nám nebo zavolejte, rádi vám poradíme. Díky narůstajícímu počtu nových klientů, již dávají přednost pravidelným nákupům na našem webu, se neustále zvyšuje počet objednávek, a tím i naše služby se stále více zdokonalují. Hnízdečka do dětských postýlek, kapsáře, bočnice či dětské matrace v našem internetovém obchodě pořídíte za nejnižší cenu.