5. září 2019 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení byznys

Přepravu atypických nákladů vám zajistí společnost Emons

Přepravu atypických nákladů vám zajistí společnost Emons | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Přepravu atypických nákladů vám zajistí společnost Emons | foto: Impression Media, s.r.o.

Zajistit přepravu atypických nákladů není vždy jednoduchou záležitostí. Jelikož ne vždy lze najít vhodnou společnost, která by se takové přepravy ujala. Pokud nevíte o nikom, kdo by splnil vaše požadavky a zásilku dopravil včas, neváhejte využít služeb přepravní služby Emons, která je na trhu již přes 90 let.

Po ČR i do zahraničí

 Společnost Emons disponuje rozsáhlou dopravní sítí nejenom po České republice, ale i po celé Evropě. Přepravu atypického nákladu je tedy schopna doručit v rámci celé České republiky, ale možná je i přeprava zásilek do zahraničí, a to téměř do celého světa. V rámci přepravy zásilek využívá všech dopravních možností, které zahrnují silniční, železniční, námořní i leteckou dopravu. Díky tomu má tak napojení na všechna důležitá centra ve světě.

Druhy nákladů

Přepravní společnost Emons si poradí téměř s jakoukoliv zásilkou, a to díky vlastní dopravní síti a odborným logistickým službám. Snadno se postará především o nadměrné zásilky a náklady, pro které využívá paletovou přepravu. Přeprava palet totiž umožňuje snadnou manipulaci a dopravu. Dále si poradí i s přepravou vybraných nebezpečných látek a zboží, jelikož disponuje 100% ADR vybavením vlastního vozového parku i řidiči s platnými ADR průkazy.

Jak se na společnost obrátit?

Na společnost Emons se můžete obrátit přímo na webových stránkách pomocí kontaktního nebo poptávkového formuláře. Využít můžete také návštěvy jednotlivých poboček v České republice, případně v zahraničí. V České republice najdete 9 poboček, které se nacházejí v Praze, Liberci, Chomutově, Ústí nad Labem, Olomouci (Horka nad Moravou), Plzni, Sokolově, Brně a Hradci Králové.

Spolehněte se i vy na profesionály a využijte kvalitní a spolehlivé přepravy zásilek, včetně těch atypických. Společnost Emons je tu pro vás.