Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Proč studovat MBA či LLM online z pohodlí domova?

  0:01aktualizováno  12:50
CEMI nabízí vzdělání, které umožní skloubit studium, pracovní povinnosti i rodinný život. Studujte moderně, online, v češtině, získejte prestižní MBA či LL.M. titul a posuňte se na žebříčku ve firemní hierarchii. Již 400 absolventů to s úspěchem zvládlo.

Studium na CEMI je flexibilní a kvalitní foto: www.cemi.cz

Vzdělávací institut CEMI (Central European Management Institut) se specializuje na MBA a LLM studium a patří mezi jeho největší poskytovatele ve střední Evropě. Studium trvá jeden rok a je koncipováno tak, aby nezatěžovalo zbytečným dojížděním a časově náročnou administrací. Díky online modernímu výukovému systému lze studovat flexibilně dle časových možností studenta. CEMI klade důraz na to, aby byly všechny vyučované obory přizpůsobeny potřebám českých a slovenských studentů a místnímu trhu práce.

Pružnost a kvalita v jednom

Studium na CEMI je flexibilní, kvalitní, využitelné v praxi a především transparentní. Zájemci mají veškeré informace týkající se studia plně k dispozici na webových stránkách, kde si mohou jednoduše najít přesný průběh studia, sylaby jednotlivých předmětů, vzor smlouvy i Všeobecné studijní podmínky. Zveřejněné počty studentů a absolventů společně s jejich referencemi tvoří rovněž základ pro rozhodování o výběru vhodné instituce poskytující MBA studium.

Studentům na CEMI je navíc garantováno otevření každého oboru minimálně jednou ročně. Od roku 2012 studenti využívají norskou platformu Fronter, která zajišťuje pružnost a spolehlivost výuky. V tomto e-learningovém systému jsou zpřístupňovány veškeré studijní materiály a probíhá přes něj komunikace s lektory a studenty navzájem.

Na stránkách www.cemi.cz je možné si vyzkoušet jeho demo verzi a přesvědčit se tak o jeho přehlednosti a intuitivním ovládání. K dispozici jsou výukové materiály, cvičný test a další informace o studiu.

Jaké je samotné studium?

Lektoři CEMI

Všemi vyučovanými obory provází vysokoškolští pedagogové a odborníci z praxe, kteří předávají nejen důležité teoretické znalosti, ale také bohaté zkušenosti z nejrůznějších oblastí a firem, ve kterých působí. Připravují výukové materiály, které se studenty konzultují prostřednictvím e-mailu, telefonu, Skype či osobně.

Všichni lektoři jsou zájemcům představeni formou jednotlivých medailonků na webových stránkách CEMI, kde jsou uvedeny kompletní životopisy s fotografiemi. Jednotlivé studijní moduly se zakončují písemným testem či sepsáním seminární práce na zvolené téma.

Doc. MUDr. Mojmír Lejska, CSc., MBA

„Studium na CEMI je velmi moderní. Využívá ve všech směrech nové komunikační technologie, což umožňuje studium na dálku. Velká výhoda. Studium považuji pro sebe za vysoce obohacující, a to z několika důvodů. Jako ekonomický laik jsem měl možnost nahlédnout do šíře a složitosti problematiky ekonomie, podnikání a řízení. Dříve jsem si neuvědomoval, kolik zcela rozdílných pohledů na ekonomické otázky existuje. Byl jsem dále obohacen o zcela konkrétní poznatky, které jsem již víceméně uplatnil ve své denní praxi,“ uvádí absolvent oboru Executive MBA pan Doc. MUDr. Mojmír Lejska, CSc., MBA - majitel, jednatel, odborný vedoucí a primář.

Výuka probíhá v českém jazyce a zahajuje se dvakrát ročně, vždy v únoru a říjnu. Lze studovat 7 oborů: Ekonomika a finanční management, Veřejná správa, Management obchodu, Executive MBA, Bezpečnostní a krizový management, Management zdravotnictví a Corporate Master of Laws (LLM). CEMI rovněž nabízí i anglické programy Global Executive MBA a International Business and Marketing Management, které se otevírají jednou za tři měsíce pod vedením mezinárodního týmu lektorů.

Přijetí ke studiu probíhá bez přijímacích zkoušek. Podmínkou přijetí je absolvování alespoň bakalářského stupně vysokoškolského studia (bez ohledu na obor), případně středoškolské vzdělání a manažerská praxe. Studovat na CEMI je možné již od 89.000 Kč bez DPH a školné je možno rozdělit do více splátek, přičemž přihlášení do všech studijních programů je zdarma. V ceně školného jsou zahrnuty veškeré studijní materiály a přístupy do studentských sekcí e-learningového vzdělávání. Studenti navíc získávají předplatné vybraného odborného časopisu a profesionální foto a DVD záznam z promoce.

CEMI vzdělává a pomáhá zároveň

Ocenění Českých Podnikatelek

Kromě svého hlavního poslání, poskytovat kvalitní online MBA a LLM studium, si CEMI klade za cíl podporovat dobročinné organizace a projekty. Již druhým rokem CEMI spolupracuje na projektu Ocenění Českých Podnikatelek, který se snaží poukázat na úspěchy žen dosažené v podnikání. V roce 2013 byl CEMI patronem kategorie „Výjimečný růst firmy“, která koresponduje s posláním institutu poskytovat vzdělání podporující profesní i osobní růst. Letos se ředitel institutu CEMI stal jedním z porotců celé soutěže.

„Chceme podpořit ženy, které již dokázaly, že nejen muži jsou schopní manažeři a majitelé firem. Dále chceme podporovat ostatní ženy v jejich kreativitě, vůdčích schopnostech a talentu být dobrým leaderem,“ říká ředitel institutu Mgr. Štěpán Mika. Navíc jedna z finalistek soutěže Ocenění Českých Podnikatelek získá studium MBA nebo LLM od CEMI zcela zdarma.

Studentky stipendia pro handicapované na CEMI

Institut CEMI věnuje pozornost i zdravotně handicapovaným lidem. Vybraným uchazečům poskytuje bezplatné studium MBA či LLM dle vlastního výběru. Stipendium je poskytováno na základě individuálního posouzení zaslaného životního příběhu uchazeče a jeho motivace, ve výši 50 až 100 % ceny studia.

Více informací získáte na www.cemi.cz.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!