Neděle 15. prosince 2019svátek má Radana, Radan 9 °C občasný déšť Předplatné LN
9. srpna 2019 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení byznys

Půjčka pro OSVČ bez potvrzení příjmů

Půjčka pro OSVČ bez potvrzení příjmů | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Půjčka pro OSVČ bez potvrzení příjmů | foto: Impression Media, s.r.o.

Pracujete jako živnostník a chcete zrealizovat své plány, ale nemáte dostatek financí? Banka se k vaší žádosti vyjádřila zamítavě? Pro tyto případy je zde nebankovní úvěr pro osvč. Nemusíte zahazovat své nápady předčasně. Investici můžete zrealizovat se společností Premiot Finance For Your Business.

Půjčka bez zbytečné byrokracie

 Společnost Premiot Finance For Your Business, která provozuje web půjčky.zone si plně uvědomuje, že doložení příjmů pro živnostníka nemusí být vůbec jednoduché. Ať jde o začínajícího podnikatele, kterého banka rázem zamítne, či podnikatele, který své výnosy investuje zpět do rozvoje společnosti a jeho příjmy tak pro schválení půjčky nestačí. Na webu půjčky.zone vám bude stačit pouze pár dokladů.

Rychle a pohodlně

Každý živnostník ocení snadný proces při žádosti o půjčku. Pro získání půjčky pro podnikatele stačí vyplnit online formulář umístěný přímo na webu. Vyplnění vám navíc zabere jen několik minut. Po odeslání formuláře jen vyčkáte na telefonát a při schválení půjčky už jen počkáte na příchod peněz na váš účet. A rozhodně to nebude trvat dlouho. Nejpozději do dvou dnů od schválení můžete očekávat peníze na účtu.

Online kalkulátor

Při vyplňování žádosti je navíc k dispozici online kalkulátor, který vám spočítá přímo výši splátek. Nemusíte se vůbec obávat, že by na vás čekaly nějaké skryté poplatky. Maximální částka, kterou si můžete půjčit na nebankovní financování podnikání je 10 milionů, takže můžete rozjet téměř jakýkoliv projekt. Nedostatek vlastních prostředků by tak neměl být problém. Výše úroku pak může být již od 12 %, což je velmi přívětivé.

Zrealizujte i vy své sny se společností Premiot Finance For Your Business na webu www.pujcky.zone.

Premium

Až patnáct procent mladých žen trápí záhadná nemoc. Lékaři si s ní nevědí rady

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Syndrom PCOS výrazně komplikuje početí. Problémy s ním trápí stále více Čechů. Některé rodiny pořízení potomka příliš...

Premium

Osudové jídlo: genetická odolnost je důležitější než trendy ve stravování

MUDr. Josef Jonáš je lékař působící v některých oblastech alternativní... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Bílé jedy, maso a pšenice. Potraviny, které jsou součástí našeho běžného jídelníčku, procházejí revolucí. Během...

Premium

Je sexting nevinná hra nebo nevěra? Pánové jsou tolerantnější než dámy

Sexting | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Generace našich rodičů tohle řešit nemusela. Měli poměrně jasno a věděli, co je a není zahýbání. Moderní technologie...