Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Studium na ESBM vám přinese nové možnosti, investujte svůj čas chytře

Studium na ESBM vám přinese nové možnosti, investujte svůj čas chytře foto: Business Institud EDU a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Získejte celosvětově nejžádanější manažerský titul. Váš čas je drahocenný, proto ho investujte chytře do MBA studia na European School of Business & Management SE.

Programy, a především samotné specializace MBA jsou v posledních letech velmi žádané a mezi studenty oblíbené. Flexibilita a pohodlí, které tento druh studia nabízí je velké plus pro ty, kteří svůj život mají už dostatečně zaplněný, ale stále se chtějí ve svém oboru posouvat dál.

European School of Business & Management SE je škola s mezinárodní působností, která poskytuje profesní vzdělání v programech MBA, DBA, BBA, LLM a MSc. Vychází z letitých zkušeností prestižních zahraničních univerzit a Oxfordského systému výuky a je v porovnání s kontinentálním modelem zaměřen převážně na rozvoj logických schopností a dovedností studenta a jejich demonstraci v reálném životě a praxi.

ESBM pro zkvalitnění výuky programů MBA využívá kombinaci online studia s interaktivními workshopy. E-learningový systém usnadňuje samotný průběh studia a dostupnost informací. Studium MBA vám nabídne nové možnosti a posune vás kupředu. Poznáte nejen mnoho zajímavých lidí, ale získáte cenné znalosti a informace, které v běžné literatuře nenajdete.

V rámci studia MBA se setkáte s mnoha zajímavými lidmi z řad lektorů nebo spolužáků. Máte tak možnost diskutovat své manažerské problémy a zkušenosti či si vyměňovat cenné a praktické rady. Jako absolventi zůstáváte i po ukončení studia členy klubu, kteří jsou pravidelně zváni na přednášky se zajímavými osobnostmi, konference a společenské akce, které vám mohou pomoci v dalším získávání kontaktů.

Proč právě my?

 • Nabízíme prestižní studium MBA, DBA, BBA, LLM a MSc s mezinárodní akreditací
 • Vzdělávejte se online v kombinaci s prezenčními semináři
 • Studujte kdykoliv a odkudkoliv
 • 88 % absolventů využívá znalosti a dovednosti získané studiem MBA
 • 95 % využívá při zavádění nových trendů a interních postupů znalosti ze studia MBA

Po úspěšném zakončení studia MBA na ESBM získáte prestižní profesní titul MBA, který se uvádí za jménem. Taktéž obdržíte diplom o absolvování studia. Absolvováním studia na ESBM můžete získat také prestižní mezinárodní certifikát IES a ICI.

Ve světě podnikání musíte být vždy lepší než konkurence. Naučíme vás, jak se v této době vyzdvihnout na vrchol a jak předcházet problémům, případně jak je co nejefektivněji řešit.

Máte zájem o studium či chcete s něčím poradit? Neváhejte nás kontaktovat.