10. září 2019 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení byznys

Zjistěte, kde si pronajmout projekční a zvukovou techniku

Zjistěte, kde si pronajmout projekční a zvukovou techniku | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zjistěte, kde si pronajmout projekční a zvukovou techniku | foto: Impression Media, s.r.o.

Chystáte se uspořádat konferenci, firemní večírek, školní představení, svatbu či jinou významnou událost a potřebujete zajistit na této akci kvalitní ozvučení či pronájem AV techniky? Jednou z firem, jež se specializuje na AV techniku a pronájem aparatury pro ozvučení, je Economic Service.

Firma Economic Service  se ráda postará o vaší akci (AV technika, pronájem aparatury pro ozvučení).

Široká nabídka

Společnost Economic Service pronajímá pouze ověřenou a kvalitní zvukovou a AV techniku, kterou využijete pro téměř jakoukoliv akci, ať se jedná o svatbu či pořádání videokonferencí. Nabízí pronájem AV techniky, která zahrnuje široké množství přístrojů, jako jsou projektory, monitory, LED obrazovky apod. Pronájem zvukové techniky pak zahrnuje mikrofony, mixážní pulty či reprosoustavy. Nechybí ani pronájem a instalace tlumočnické techniky, včetně zajištění služeb profesionálního tlumočníka.

Menší i větší prostory

Společnost Economic Service si poradí s různými typy prostorů od malých až po ty velké, kam zajistí veškerou techniku. Pokud tedy pořádáte akci pro pár lidí nebo několik desítek lidí, tak vám zajistí kvalitní ozvučení a AV techniku. Kromě toho se postará o komplexní instalaci a servis instalované aparatury. Díky společnosti Economic Service splní vámi pořádaná akce veškerá vaše očekávání.

Dlouholeté zkušenosti

Společnost Economic Service si v oblasti pronájmu zvukové a AV techniky vydobyla na českém trhu významné postavení. A to především díky svému osobnímu přístupu, vstřícnosti a flexibilitě ke každému projektu. Veškerou techniku pronajímá již od roku 1991 a získala v této oblasti bohaté zkušenosti. Za doby svého trvání má za sebou již mnoho projektů a spokojených zákazníků, kteří se neustále vracejí. Poznejte profesionalitu společnosti Economic Service i vy.

Zajistěte si veškerou audiovizuální a zvukovou techniku na jednom místě.