Pondělí 29. listopadu 2021, svátek má Zina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

BankID – digitální klíč, který odemyká cestu k novému byznysu

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Začátkem roku přinesly tuzemské banky přelomovou službu v oblasti digitalizace – bankovní identitu. Jednotná platforma pro elektronickou identitu umožňuje klientům ověřit prostřednictvím banky jejich totožnost, a získat tak snadný přístup k on-line službám veřejné správy i komerčních subjektů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

BankID – digitální klíč, který odemyká cestu k novému byznysu foto: Komerční banka

Bankovní identita – očekávaný nástroj zjednodušující komunikaci klientů se státní správou i soukromými firmami. V letošním roce se tzv. bankovní identita stala další státem uznávanou identifikační metodou, stejně jako např. občanský průkaz s čipem.

Příležitost pro šest milionů zákazníků

Firmy se již nemusí trápit s administrativou spojenou s registrací nebo ověřováním identity svých zákazníků. Díky BankID mohou nabízet čerpání svých on-line služeb šesti milionům klientů s jistotou, že vědí, s kým jednají. Přesně tolik je klientů bank, kteří tak mohou BankID ve svém internetovém či mobilním bankovnictví využívat. BankID ocení zejména distributoři plynu, elektřiny, telekomunikační společnosti, finanční nebo pojišťovací domy, ale i e-shopy. Tedy ti, u kterých lze na základě ověření uzavírat smlouvy či provádět změny v rámci využívaných služeb a tarifů. To vše lze nyní vyřídit on-line a ušetřit čas i peníze.

BankID firmě uleví i vydělá

BankID přináší důvěryhodnou a bezpečnou metodu pro jednoznačnou identifikaci klientů. Nejen že tento proces výrazně usnadní, ale sníží také množství podvodů. S BankID je totiž možné ověřit totožnost zákazníka až na úrovni požadavků zákona o praní špinavých peněz (tzv. AML). Služba také umožňuje automatické vyplnění ověřených údajů zákazníka, což snižuje počet případů nedokončených smluv či odchodů z formuláře. Konverze do obchodu se tak díky této jednoduché službě může zvýšit až o 30 %! V neposlední řadě lze prostřednictvím BankID rychle provést on-line podpis zákaznické smlouvy.

S nasazením BankID do firemního procesu pomůže i Komerční banka

Velkou výhodou BankID je poměrně jednoduchá implementace a napojení na firemní systémy. S implementací i výběrem vhodné služby dle potřeb vaší firmy poradí i specialisté v Komerční bance. Pro více informací nás kontaktujte na +420 955 512 220 nebo e-mailem na BankID_podpora@kb.cz. Podrobnější informace o bankovní identitě pro firemní klienty získáte rovněž na stránkách KB. Zjednodušte jednou provždy své podnikání a získejte další zákazníky s pomocí BankID.

Jaké služby BankID přináší?

· CONNECT pro on-line přihlašování klientů

· IDENTIFY pro ověření totožnosti

· NOTIFY pro snadnou aktualizaci údajů zákazníků

· SIGN pro snadný podpis smlouvy on-line

ANALÝZA: Případ Kenosha. Média si napsala vlastní verzi

Premium Půlka Ameriky si udělala z Kylea Rittenhouse, jenž zastřelil dva lidi, vzorovou karikaturu bílého rasisty s puškou, a...

Pět nejčastějších chyb, které Češi dělají v penzijním spoření

Premium Ve starém „penzijku“ si na důchod spoří více než tři miliony Čechů a v nových fondech už přes 1,3 milionu lidí. Stát...

Strach se do lidí pouští jako jed. Horší než covid je hysterie, říká herec Dušek

Premium Je hercem, režisérem, scenáristou, moderátorem. Renesančního ducha zřejmě Jaroslav Dušek zdědil po svém rodu s modrou...

Mohlo by vás zajímat