9. května 2019 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

BetorCZ o Tipface: Je to revoluce!

BetorCZ o Tipface: Je to revoluce! | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy BetorCZ o Tipface: Je to revoluce! | foto: ČTK

Vývojář známý především pod pseudonymem BetorCZ má za sebou účast na vývoji her jako Goalunited nebo Travian. Tyto dnes již velkolepé hry, které patří pod stejnou dílnu, patří dnes mezi největší mupltiplayerové hry v Evropě.

Tipface, který najdete na www.tipface.com, je však zcela nová výzva. Hrát, bavit se sázením a mít možnost vyhrát zajímavé ceny zadarmo? To tady ještě nebylo.

“Tipface? Je to revoluční projekt. Se sázkami mám jen pasivní zkušenost. Jedná se o první projekt v tomto zaměření, ale mohu říct, že Tipface je jeden z nejpropracovanějších systémů a her, které jsem kdy viděl. Hlavní předností je fakt, že každá část navazuje na sebe. Sběr zkušenosti, karet, možnost prodeje karet, bonusy, trezory a prvky sociální sítě. Růst každého profilu.. To vše s možností nejrůznějších variací sázek tak, aby si každý našel druh sázení ve kterém dominuje. Na výběr jsou dnes velmi oblíbené kurzové sázky, online ruleta, číselné hry nebo různé kvízy, tipování na přesné výsledky, střelce apod.

Je na každém, zda bude Tipface využívat naplno a hrát všechno, nebo jen poměrnou část. Vyhrát se na Tipface dají vstupenky, počítače, mobilní telefony, zájezdy, sportovní zážitky nebo pěkné peníze. To vše bez použití vkladu a bez hazardu.

Největší síla této hry je v tom, že milovníci sázení mohou hrát a změřit síly s ostatními sázkaři zdarma, bez rizika prohry peněz a přesto s možností výhry skutečných peněz nebo hmotných výher.

Ptáte se mě, co je to vlastně Tipface? Je to revoluce. Je to zkrátka Facebook křížený s online hrou a sázkovou kanceláří. Tipface může změnit pohled na celé sázení. S Tipfacem sázení již není hazard, ale zábava a hra dostupná všem.” BetorCZ.

Tipface je sociální síť cílená především na sportovní fanoušky, kteří mohou navazovat kontakty s podobnými nadšenci po celém světě a mají k tomu všemu možnost sbírat zkušenosti a vylepšovat svůj profil. Hrát a účastnist se turnajů, soutěží a her bez použití vkladu a možnosti prohry. Najdete na www.tipface.com

Najdete na Lidovky.cz