Úterý 20. dubna 2021svátek má Marcela 15 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Chcete pestrobarevný home office? Ozdobte svůj domov květinami!

Photographee.eu / Shutterstock.com | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Photographee.eu / Shutterstock.com | foto: Photographee.eu / Shutterstock.com

Práce z domova je aktuálně téměř samozřejmostí. Mít home office ale není jen o tom, že se posadíte monitor a budete ťukat do klávesnice. Je také třeba udržet pracovní morálku na uzdě, což může být v domácím prostředí poněkud náročné.

Útulný pracovní prostor je pro efektivitu důležitý nejen ve sdílených kancelářích. Chladné a šedivé interiéry zaplněné řadami neosobních kójí jsou již dávno minulostí. Ve velkých společnostech se zvelebování společných prostor zpravidla věnují pracovníci back office. Ti moc dobře ví, že čím více zeleně, tím spokojenější pracovník.

Pracujete-li z domova, je to zcela na vás. Máte už vyčleněný svůj osobní koutek, kde máte potřebný klid na práci? Pak vám schází jediné - vyzdobit si ho!

Přítomnost rostlin ve vašem (nejen pracovním) prostředí prokazatelně zvyšuje kvalitu života. Květiny osvěží prostor, pomáhají redukovat stres, přispívají k lepšímu soustředění, zlepšují paměť a redukují hluk z okolí. V neposlední řadě vám pohled na krásnou kytici pomůže odtrhnout se od pracovního koloběhu a zvedne vaši náladu. A to je pro naši produktivitu velice důležité.

Přivítejte barvy do života

Díky vymoženostem moderní doby je momentální situace alespoň o něco snesitelnější. Chuť na něco dobrého uspokojí dovážka z vaší oblíbené restaurace a potraviny či drogerii si můžete také objednat online.

Vyzdobení desky vašeho pracovního stolu čerstvě vázanou kyticí vám zase zajistí rozvoz květin. Udělejte si radost, aniž byste museli vycházet z vašeho obydlí a nechte vůni a barvu vašich oblíbených květů přijít za vámi.

Oproti hrnkovým rostlinám vázané květy zajistí, že se nikdy nebudete nudit. Vaše osobní kancelář tak bude pokaždé jiná. Interiér můžete vyladit podle sezónních trendů, čímž předejdete stereotypu, který je zabijákem vaší kreativity.

Fleurop zaručí profesionalitu

Zachtělo se vám vázané kytice? Nebojte se, postup je velmi jednoduchý. Vyberte z široké nabídky, odešlete objednávku a rozvoz květin od Fleurop vše ostatní zajistí. Vy už jen počkáte na profesionálního kurýra, který vám vybranou kytici přiveze a předá. 

https://bit.ly/3dVbUqG

Mezinárodní floristická síť Fleurop se pyšní dlouholetou tradicí, která sahá až do počátku minulého století. Vizitkou však není jen bohatá historie, ale především spokojení klienti. Spolupracuje s padesáti tisíci profesionálními floristy, kteří sídlí po celé České republice a tím pádem i ve vaší blízkosti. Díky tomu dokáže zajistit nejen naprostou čerstvost květin, ale také jejich rychlé doručení, a to dokonce v řádu hodin.

Láska za časů karantény

Momentální bezpečnostní opatření však omezují mnohem více oblastí našeho života než jen tu pracovní. Randění párů, které nežijí ve společné domácnosti, se může proměnit v dočasný vztah na dálku. Díky moderním technologiím se tyto překážky naštěstí dají zvládat mnohem lépe než jindy.

Pozvání do kina, na výstavu, kávu či delikátní večeři momentálně aktuálně patří mezi takřka zapovězené techniky, jak utužovat partnerské vztahy. Naštěstí stále zbývá možnost doručení květin

Výběr květin vám díky přehledné a různorodé nabídce na stránkách Fleurop nepotrvá dlouho. Do své objednávky můžete uvést i časové rozmezí, ve kterém si přejete doručení kytice. Kurýra tak nezaskočí, zato adresáta čeká dokonalé překvapení.

Díky službě s názvem „Květiny poštou“ kurýr zanechá kytici přede dveřmi domu či bytu. Doručení je tak naprosto bezpečné a bezkontaktní.

Že vám radost z vázaných květin nevydrží věčně? Neobávejte se jejich uvadnutí! Aby vaše kytice vydržela čerstvá co nejdéle, využívá Fleurop sofistikované zavlažovací boxy, které jejich životnost výrazně prodlouží

https://bit.ly/37C2KOG

Koronavirus si ještě nevšiml, že s ním bojujeme, říká neurochirurg Beneš

Vladimír Beneš | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Vybili jsme mnoho živočišných druhů, tak se nemůžeme divit, že jiný druh zaútočí na nás. Má na to právo, říká...

Test nanorespirátorů a nanoroušek: Polovina chrání jen naoko

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Spoléháme se, že díky rouškám a respirátorům budeme patřit k těm šťastným, kterým se podaří uchránit před covidovou...

Mlynáři byli sexuální predátoři raného novověku, vypráví historik Čechura

Jaroslav Čechura je přední znalec mikrohistorie, jež se zabývá životy a vztahy... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jak krutí byli soudci, drábové a panstvo? Co si sedlák mohl dovolit, a za co dostal oprátku? Proč bylo právo v praxi...