Neděle 16. ledna 2022, svátek má Ctirad
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Čím můžete zlepšit pohodu domova? Vhodnými textilními doplňky

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Když vaše bydlení působí příjemně a cítíte se dobře, tak svou spokojenost šíříte i do okolí. To znamená, že pak i vaši blízcí nejraději tráví čas s vámi v teple domova. A to dělá rodinu rodinou. Zkrášlení vašeho bydlení lze snadno docílit pořízením vhodných textilních doplňků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Čím můžete zlepšit pohodu domova? Vhodnými textilními doplňky foto: VIOLET MOON s.r.o.

Proměňte okna k nepoznání

Co k vám po ránu nepustí sluneční svit a nechá vás spát, utlumí večer záři pouliční lampy, venkovní hluk a udržuje doma příjemné klima? To všechno pro vás udělají hotové závěsy. A dokážou ještě mnohem víc. Zútulní a na pohled prohřejí celý byt a hned je v rodině lepší atmosféra. Můžete si vybrat závěsy zatemňovací nebo hebce sametové, s leskem, či s přírodní strukturou. Na výběr máte více rozměrů a širokou paletu barev.

Čím můžete zlepšit pohodu domova? Vhodnými textilními doplňky

Útulný stůl pro krásný domov

Aby byl váš stůl ještě krásnější a také takový dlouho zůstal, používejte ubrusy. Kvalitní ubrusy a běhouny ochrání stůl před rozlitým vínem, kapkami od omáčky nebo mastnými skvrnami, podtrhnou jeho krásu a zakryjí nedostatky či poškození. Kromě toho umí vytvořit sváteční atmosféru i všednodenní pohodu, záleží, jaké si vyberete. I když se snadno udržují, vždy jich doma užijete několik.

Čím můžete zlepšit pohodu domova? Vhodnými textilními doplňky

Pohoda v ložnici

Ať máte letiště či jednolůžko, vždy se hodí pořídit si přehoz na postel. Nejen že vám ušetří každodenní zdržování se stlaním, ale při pohledu do ložnice vždy potěší oko. Záleží jen na vás, jaký vzor a barvu si vyberete. Navíc ho můžete využít i jako deku, když vám bude chladno. A když už jsme u postele, máte chránič matrace? Ten se totiž vždy vyplatí. Zaručí dlouhou výdrž matrace a ochrání ji před potem a různými nehodami, zvlášť když jste třeba zvyklí snídat v posteli.

Náš e-shop RodinneBaleni.cz. vám nabídne ve vysoké kvalitě ještě mnohem víc. Uvidíte, stačí ho navštívit!

Témata: domov, rodina

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nečekaný příbuzenský vztah. Vévodkyně Kate a Meghan pojí krev Přemyslovců

Premium Učebnice mluví jasně. Přemyslovci vymřeli po meči v roce 1306, kdy byl mladičký král Václav III. zákeřně zavražděn...

Češi investují do kryptoměn ve velkém. Stát řeší, jak je přinutit přiznat zisky

Premium Ještě nedávno byly virtuální měny jako bitcoin investicí především pro lidi, kteří chtěli experimentovat a nebáli se...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat