12. září 2019 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Designové kartáčky SPOKAR X dobývají svět. V čem tkví kouzlo úspěchu?

Designové kartáčky SPOKAR X dobývají svět. V čem tkví kouzlo úspěchu? | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Designové kartáčky SPOKAR X dobývají svět. V čem tkví kouzlo úspěchu? | foto: SPOKAR

Zubní kartáčky SPOKAR X vyráběné v Pelhřimově na Vysočině v poslední době prorazily do světa. Jejich design navrhl na základě doporučení stomatologických odborníků designér Petr Novague. Kartáčky SPOKAR X získaly několik prestižních mezinárodních ocenění, mezi nimi i Good Design Award v USA.

Velký důraz kladl designér Petr Novague při tvorbě podoby zubních kartáčků SPOKAR X na jejich tvar. „Ergonomie kartáčku byla nejdůležitější. Tělem kartáčku prochází rýha zajišťující lepší a stabilnější držení,“ říká designér Petr Novague.

Hlava kartáčku SPOKAR X je velmi hustě osazena vysoce kvalitními jemnými vlákny se zaoblenými konci. Tato vlákna účinně odstraňují zubní plak a jsou šetrná k dásním. „Počet vláken a jejich jemnost je pro zubní kartáčky klíčová vlastnost. Designový kartáček SPOKAR X má pouze měkká vlákna,“ dodává Novague.

„Kartáčky SPOKAR X nabízíme ve třech variantách – soft, supersoft a ultrasoft, který je osazen více než 5500 vlákny. Naše prémiové kartáčky úspěšně pronikají i na světové trhy,“ říká produktový manažer společnosti SPOKAR David Fučík.

Kartáčky SPOKAR X jsou pozitivně hodnoceny odborníky z oblasti stomatologie. Svým uživatelům nabízejí prvotřídní design a kvalitu za rozumnou cenu.