3. září 2018 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Díky GROHE Blue® Home poteče přímo z kohoutku i perlivá voda

Díky GROHE Blue Home poteče přímo z kohoutku i perlivá voda | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Díky GROHE Blue Home poteče přímo z kohoutku i perlivá voda | foto: GROHE®

Představte si, že byste nemuseli kupovat balené vody. Stačilo by jen otočit kohoutkem a hned byste měli sklenici naplněnou perlivou, jemně perlivou nebo neperlivou vodou, vychlazenou na tu správnou teplotu. Tento sen vám splní systém GROHE Blue® Home.

Věděli jste, že podle výzkumů vypijí lidé o 35 % více vody z kohoutku než příznivci vody balené? Dodržujte pitný režim a ještě ušetřete!

Získejte více pohodlí a šetřete svou peněženku i životní prostředí

Představujeme vám systém GROHE Blue® Home, který do vaší domácnosti přináší zdroj osvěžující, filtrované vody v podobě stylové kuchyňské baterie. Pomocí jednoduchých a intuitivních ovládacích prvků si nastavíte jediným stisknutím tlačítka nasycení vody, získáte tak třeba perlivou nebo jemně perlivou vodu, přesně podle své chuti. 

Se systémem GROHE Blue® Home navíc snížíte své náklady na pitnou vodu až o 60 % oproti nakupování balené vody předních výrobců. Uhlíkovou stopu snížíte přibližně o 80 %. Ušetříte tak nejen svou peněženku, ale i životní prostředí.

Díky GROHE Blue Home poteče přímo z kohoutku i perlivá voda
Díky GROHE Blue Home poteče přímo z kohoutku i perlivá voda

Nová řada baterií GROHE Blue® Home má navíc hygienický vytahovací perlátor a dva oddělené přívody pro snadné získání filtrované i nefiltrované vody. Vybrat si můžete ze tří modelů v moderním designu. Sada GROHE Blue® Home obsahuje speciální vodovodní baterii, průtokový chladič s integrovaným filtrem a karbonizační lahví CO2.

Díky GROHE Blue Home poteče přímo z kohoutku i perlivá voda

Aplikace pro maximální pohodlí

V dnešní době můžete ovládat chytrým telefonem i kuchyňskou baterii! Užijte si absolutní pohodlí! Aplikace GROHE Ondus vás informuje o nutnosti výměnu filtru nebo CO2 karbonizační lahve, ale dokáže ji i sama automaticky objednat. Aplikaci lze využít i ke spuštění vody na dálku a v osobních fitness aplikacích můžete sledovat její spotřebu. Budete tak vždy vědět, kolik jste vypili vody.

Díky GROHE Blue Home poteče přímo z kohoutku i perlivá voda

Obáváte se, že bude zapotřebí ve vaší kuchyni vrtat? Nemusíte se bát, systém se snadno instaluje do téměř libovolné kuchyně, a to v několika jednoduchých krocích.

Kromě systému GROHE Blue® Home je k dispozici také kuchyňský systém GROHE Blue Professional, který se hodí do kancelářských prostor, a systém GROHE Pure, který nabízí filtrovanou nechlazenou vodu.

Více informací najdete na www.grohe.cz.