Čtvrtek 7. prosince 2023, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Do České republiky přichází velkolepá show Havasi Symphonic

Klavírní virtuóz, skladatel a hudební vizionář Havasi představí svou symfonickou koncertní show exkluzivně poprvé v Česku. V Brně a v Praze se fanoušci moderní symfonické hudby dočkají úžasného klavírního představení, které přináší společnost Topfest Management.

Do České republiky přichází velkolepá show Havasi Symphonic foto: TOPFEST MANAGEMENT s.r.o.

Roky tvrdé dřiny, studia klasické hudby, třicet let na scéně a série hudebních experimentů se zúročily v novém hudebním projektu: HAVASI Symphonic.

Havasi si jako interpret vážné hudby vybudoval rozsáhlý repertoár, koncertoval ve více městech po celém světě a vyhrál různé klavírní soutěže. Po vyprodaných arénách jako londýnská Wembley, Carnegie Hall v New Yorku či Opera v Sydney, představí Havasi v Brně a Praze svou vlastní hudbu, která je svěží, vášnivá a zábavná zároveň.

Havasi Symphonic je hudební představení, které musíte zažít, abyste uvěřili. Originální program obsahuje sólový klavír, celý symfonický orchestr, rockovou kapelu, sólisty světové hudby. Umělci berou publikum na vzrušující cestu, kde se odvíjejí různé hudební scény scény, a to všechno vylepšeno nejnovějšími technologiemi v oblasti ozvučení, osvětlení a jeviště.

Do České republiky přichází velkolepá show Havasi Symphonic

„Říká se, že klavír je králem hudebních nástrojů. Je to pěkné přirovnání, protože umocňuje jeho sílu a eleganci. Vždy jsem chtěl vytvořit hudební projekt, který by potvrdil, že klavír má jedinečný aspekt,“ uvedl HAVASI.

Do České republiky přichází velkolepá show Havasi Symphonic

Havasi má na kontě 5 zlatých a 11 platinových desek, 500 koncertů ve 12 zemích, jeho show vidělo 600 milionů televizních diváků a v Maďarsku dosáhlo jeho album prvního místa na iTunes. Je absolventem světoznámé Hudební akademie Franze Liszta v Budapešti. Patří mezi vzácné současné skladatele s charismatem připomínající rockové hvězdy, které dokáží vyprodat obrovské stadiony, jako například Wiener Stadthalle, Mercedes-Benz Arénu v Berlíně či Tauron Arenu v Krakově.

Termíny koncertů: Brno 4. 11. 2023 Winning Group Arena, Praha 6. 11. 2023 O2 aréna.

Lístky v síti Ticketportal

Do České republiky přichází velkolepá show Havasi Symphonic