12. října 2019 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Dragonfly – vážka vzdorující gravitaci

HP Elite Dragonfly | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy HP Elite Dragonfly | foto: HP Inc Czech Republic s.r.o.

HP Elite Dragonfly spojuje styl, výkon a produktivitu. Nejlehčí kompaktní konvertibilní firemní počítač na světě zvládá pracovní den s lehkostí pírka.

Svoboda pohybu a mobilita je heslem současnosti a přizpůsobuje se jí i technika, která nás provází celým dnem. Novinka prémiové řady firemních notebooků  HP Elite Dragonfly si proto zakládá na muší váze za současné maximalizace pohodlí a přenosnosti. Ale nezapomíná ani na výkon a rychlost, které usnadní práci. Dragonfly neboli vážka je vskutku výstižný názor inspirovaný nejen jeho modrošedou barvou.

HP Elite Dragonfly

Štíhlý Dragonfly nasadil vysokou laťku obzvláště nízkou hmotností, ve vybraných konfiguracích neváží ani jeden kilogram. Ultralehká magnéziová šasi je řezaná z jediného kusu materiálu, čímž se zajistí její maximální odolnost. Tu prověřilo 19 testů, které používá i americká armáda, a 120 tisíc hodin vlastních testů HP. Dragonfly je spolehlivě připraven na nástrahy cestování a díky povrchové úpravě, která eliminuje otisky prstů, s ním budete vždy zářit s čistou elegancí.

HP Elite Dragonfly

Nejde ale jen o krásu. Dragonfly je hlavně pracant, který je často v pohybu, mění prostředí a připojení. Proto klade důraz na zabezpečení a patří do rodiny nejlépe zabezpečených a spravovatelných počítačů na světě.

HP Elite Dragonfly

Obsahuje volitelnou ochranu obrazovky SureView 3. generace a umělou inteligenci SureSense, která se sama učí předcházet nebezpečným virům a malweru. Internetovým hrozbám se vyhýbá díky řešení HP Sure Click a před vizuálním hackováním vás ochrání HP Privacy Camera. Přístup k datům umí pohlídat i ověřováním na základě otisků prstů a rozpoznáváním tváře.

HP Elite Dragonfly

Dragonfly se vám přizpůsobí kdekoli budete, provedení pantů umožní otáčení displeje až o 360 stupňů. Můžete pracovat na stole nebo na kolenou jako na klasickém notebooku nebo psát poznámky a kreslit skici v režimu tabletu. V pozici stanu umožní sdílení obsahu na displeji s kolegou či klientem.

Displej je dotykový a díky minimálním obvodovému rámečku má uhlopříčku až 13 palců. Na výběr jsou tři varianty obrazovek s vysokým rozlišením od úsporné po ultrajasnou s bezpečnostním filtrem HP SureView. Všechny tři verze podporují práci s dobíjecím dotykovým perem HP Rechargeable Active Pen G3. Hlavním ovládacím prvkem je však klávesnice, která je příjemná na dotyk a velmi tichá. Základní baterie vám umožní pracovat bez nabíjení až 16 hodin, volitelná až 24,5 hodiny.

HP Elite Dragonfly

Ve štíhlém těle ukrývá Dragonfly svižnost dravce s čtyřjádrovým procesorem Intel Core 8. generace. Hravě zvládne i náročné podnikové aplikace a na objem dat čeká velkorysý úložný prostor 1 TB. S okolím se spojí připojením Wi-Fi s rychlostí 6 Gb, případně s volitelným připojením 4G LTE s gigabitovou rychlostí.

HP Elite Dragonfly

Po stranách najdete porty USB-A a HDMI a nejnovější porty USB-C a Thunderbolt 3. mezi přenosnými počítači. Spojuje vysokou portabilitu, výkon, produktivitu, ale i ohleduplnost k životnímu prostředí. Nejlehčí kompaktní konvertibilní firemní počítač na světě je totiž i první svého druhu v tom, že obsahuje recyklované plasty z povodí řek ústících do oceánu. I ten vám možná připomene jeho ikonická modrá barva a přinese vám uspokojivý pocit. O jeho skvělých vlastnostech se více dozvíte na www.hp.com/cz/elitedragonfly.

HP Elite Dragonfly
Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Krampol o Belmondovi: Když on točil Zvíře, já hrál traktoristu

Z knihy Belmondo o Belmondovi | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Přes třicet let promlouvá na české diváky božský Bébel, jak Jean-Paul Belmondovi v rodné Francii přezdívají, hlasem...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...