Pátek 5. června 2020svátek má Dobroslav 12 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Exkluzivní balíček ochranných roušek s výšivkou vlajky ČR pro každého

Exkluzivní balíček ochranných roušek s výšivkou vlajky ČR pro každého | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Exkluzivní balíček ochranných roušek s výšivkou vlajky ČR pro každého | foto: ČTK

Exkluzivní TOP balíček 5-ti ručně vyráběných designových 2vrstvých ochranných roušek ze 100% bavlny nejvyšší kvality a 1 litr dezinfekce k tomu. To je výbava, která má stále cenu zlata.

Roušky se dočasně staly povinnou výbavou pro každého z nás. Asi každý by rád dokázal, že je hrdý Čech, tak jako většina našich sportovců, umělců nebo politiků. Právě proto je tu speciální balíček pro každého správného Čecha.

Exkluzivní balíček ochranných roušek s výšivkou vlajky ČR pro každého
Exkluzivní balíček ochranných roušek s výšivkou vlajky ČR pro každého

Tento exkluzivní balíček z edice „Zvládneme to“, obsahuje ručně vyráběné designové 2vrstvé ochranné roušky ze 100% bavlny nejvyšší kvality s luxusně vyšitým znakem České republiky (v balení 5 kusů se zapínáním na gumičky). Další varianty ochranných roušek na HezkáRouška.cz.

Celkem tak získáte 5 exkluzivních roušek, které jsou dostupné pouze na HezkáRouška.cz, a k tomu 1 litr dezinfekce na ruce i povrchy.

Exkluzivní balíček ochranných roušek s výšivkou vlajky ČR pro každého

Všechny roušky jsou opakovatelně použitelné, můžete je prát v pračce a následně klidně i přežehlit. Jsou v univerzální velikosti a sednou každému. 

Exkluzivní balíček ochranných roušek s výšivkou vlajky ČR pro každého

Exkluzivní TOP balíček vyrobený na Slovensku si můžete koupit na stránce HezkáRouška.cz.

POZOR! Z každého prodaného balíčku je 25 Kč určeno na nákup roušek pro neziskové organizace (zejména nemocnice a zdravotnická zařízení), které nás požádají o naše roušky. Více o tom, jak pomáháme, najdete na https://hezkarouska.cz/pomahame.

Pokud byste měli zájem pouze o jednu roušku z edice Zvládneme to, samozřejmě i to je možné zakoupit, a to přímo na této stránce.

Upozornit chceme i na speciální 2vrstvé roušky z antibakteriální bavlny s částicemi stříbra, které se svým účinkem vyrovnají respirátoru FFP2.

Pokud byste si na roušku rádi umístili vlastní motiv, je tu pro vás unikátní rouška s potiskem.

Pro ty, kteří hledají něco speciálního, nabízíme balíček 5 ks desingových 2vrstvých roušek ze 100% bavlny nejvyšší kvality.

Exkluzivní balíček ochranných roušek s výšivkou vlajky ČR pro každého

Těšíme se, že si z naší bohaté nabídky vyberete produkt, který vám nejvíce vyhovuje, a jsme rádi, že vám ho budeme moci do 48 hodin (platí u základních produktů) dodat. 

Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

Molekulární bioložka a genetička Soňa Peková. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

Svoboda na dvou kolech Čechy láká. Porovnali jsme nejpopulárnější skútry

Počet skútrů v Česku roste, porovnali jsme ty nejpopulárnější. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Skútr, to znamená hlavně svobodu pohybu namísto stání v kolonách. V porovnání s automobilem nabízí levnější a...

Mám už celé krize dost, hyperbola strachu je šílená, říká šéfkuchař Pohlreich

Krize ho přišla na miliony. „Teď musíme hlavně bojovat a přežít.“ Vláda... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když vidíte sedět Zdeňka Pohlreicha v úplně prázdné restauraci Next Door v centru Prahy, kde jste si dřív bez rezervace...