15. listopadu 2018 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Hledáte účinný způsob, jak ušetřit? Pomůže vám aplikace Kimbino

Hledáte opravdu účinný způsob, jak ušetřit? Pomůže vám mobilní aplikace Kimbino! | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Hledáte opravdu účinný způsob, jak ušetřit? Pomůže vám mobilní aplikace Kimbino! | foto: Kimbino

Pamatujete ty doby, kdy mobilní telefon nesloužil k ničemu jinému než k volání a psaní SMS zpráv? Nejednalo se o žádnou malou ani lehkou krabičku, a pokud jste ten svůj často nosili v kapse, zanechal po sobě charakteristický bílý obrys na vašich oblíbených džínách. Dnes už je tomu zcela jinak.

Telefony jsou čím dál tím chytřejší a kromě rychlé a snadné komunikace nám usnadňují život v mnoha různých ohledech, a tak si našly cestu jak k mladším, tak i ke starším generacím.

Aplikace pomohou vždy, a to i při nakupování!

Není pochyb o tom, že kdyby nebylo mobilních aplikací, tak by současné telefony rozhodně nebyly natolik chytré a už vůbec ne tak univerzální. Zpříjemňují nám chvíle poslechem naší oblíbené hudby, pomáhají nám s udržováním dobré kondice, učením se novým věcem a jazykům nebo plánováním našich výletů, při kterém nám dokonce doporučí zajímavé památky či restaurace v našem okolí.

Hledáte opravdu účinný způsob, jak ušetřit? Pomůže vám mobilní aplikace Kimbino!

Zkrátka umožňují spoustu zajímavých věcí a mezi ně patří i výhodné nakupování. A právě s tím vám pomůže nová, bezplatná mobilní aplikace Kimbino! Jejím prostřednictvím si můžete prolistovat akční letáky všech obchodů, které na českém trhu působí, ať už se jedná o potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení nebo drogerii. Všechny je budete mít přímo ve svém chytrém telefonu, a tak si je budete moci otevřít skutečně kdykoliv a kdekoliv!

Po instalaci aplikace se můžete rozhodnout, zda si v jejím rámci vytvoříte účet nebo ji budete využívat bez registrace. Pokud se však registrujete, budete si moci kterýkoliv z obchodů přidat do oblíbených, a tak k němu získáte mnohem snadnější a rychlejší přístup. Mimo to dostanete upozornění na každý nový leták v rámci vašeho seznamu, a tak budete mít jistotu, že vám neunikne jediná akce.

Radost pro vaši peněženku i celou planetu!

Nicméně tím, že si do svého zařízení nainstalujete aplikaci Kimbino, nepomůžete pouze sobě, ale také přírodě. Každý rok se totiž pokácí více než 15 miliard stromů s tím, že každý z nich dokáže denně vytvořit tolik kyslíku, kolik vystačí padesáti lidem na jeden den. Velká část těchto stromů se následně využije k výrobě papíru, který na sebe kromě časopisů a novin bere podobu akčních letáků.

Platnost tištěných letáků však trvá maximálně týden a poté jsou z nich jen obyčejné papíry, které se hodí tak akorát na podpal. Kimbino tedy představuje velmi ekologické řešení, které vám zároveň ušetří spoustu času i starostí. Všechny akční letáky najdete přímo ve vaší kapse, a tak se budete moci rozloučit s přeplněnou schránkou a taháním obrovských štosů papíru do nejbližšího modrého kontejteru.

Tak na co čekáte? Stáhněte si Kimbino aplikaci, vyberte si své oblíbené obchody a prohlížejte si akční letáky u snídaně, ve vlaku nebo přímo v obchodě. Díky registraci nebudete muset přemýšlet nad tím, kde právě začínají nové akce, protože se o nich dozvíte skrze upozornění nebo z pravidelného newsletteru. Až tedy příště uvidíte, že vám do schránky vhazují nějaký slevový leták, řekněte: „Díky, ale já už používám Kimbino aplikaci.”

kimbino

Najdete na Lidovky.cz