30. ledna 2019 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

IMMOFINANZ a O2 prodloužily nájemní smlouvu v budově Gamma BB Centrum

IMMOFINANZ a O2 prodloužily nájemní smlouvu v budově  Gamma BB Centrum | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy IMMOFINANZ a O2 prodloužily nájemní smlouvu v budově Gamma BB Centrum | foto: ČTK

Společnost IMMOFINANZ prodloužila na konci roku 2018 smlouvu se společností O2, hlavním nájemcem v pražském BB Centru budově Gamma. Kontrakt na 29.000 m2 kanceláří a více než 500 parkovacích míst se stal jednou z největších leasingových transakcí na českém trhu v roce 2018.

Budova Gamma, kterou společnost IMMOFINANZ vlastní ve známé administrativní čtvrti v Praze 4, prošla v roce 2016 zásadní modernizací interiéru. V jejím rámci zde vzniklo coworkingové centrum nazvané O2 HUB, určené nejen pro zaměstnance O2, ale i jejich obchodní partnery.

„Investice do kvality našeho portfolia s cílem udržet vysoký standard pronajímaných prostor a neustálé rozšiřování služeb poskytovaných klientům jsou pro nás klíčové prvky. Proto nás velmi těší, že společnost O2 oceňuje naši strategii a individuální přístup ke klientovi. Výsledkem je dlouhodobé prodloužení našeho partnerství,“ říká Tomáš Stařík, Country Manager Operations společnosti IMMOFINANZ pro Českou republiku.