Pondělí 16. května 2022, svátek má Přemysl
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Inspirace na dárek k Vánocům

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ano, čas neúprosně letí. Školákům už začala školní docházka a než se člověk naděje, bude muset přemýšlet o vánočních dárcích. Někomu se to může zdát přehnané, ale ten, kdo chce mít jasno a nechce shánět dárky na poslední chvíli, může se po nich poohlédnout už nyní.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Inspirace na dárek k Vánocům foto: ČTK

Dárky všeobecně zaujímají své místo nejen při oslavách narozenin a na Vánoce. Lidé si rádi dávají dárky mnohdy jen tak pro radost, za odměnu nebo proto, že nám dotyčný pomohl v nelehké situaci. Je to gesto loajality a poděkování. Na druhou stranu obdarovaný má najednou dokonalý úsměv na tváři, lepší náladu a my dobrý pocit a krásný den. Skvělým a netradičním dárkem pro takovou příležitost je třeba bedna s páčidlem od Manboxeo.cz.

Hodil by se nějaký nápad

Narozeniny nebo následně také Vánoce jsou období, které vyžaduje dokonalý a originální dárek pro naše blízké. Jde-li o ženu, máme v podstatě vyhráno. Tady se nabízí široká škála nejrůznějšího zboží, kterým jistě každou ženu nejen na narozeniny, ale na již zmíněné Vánoce, člověk může potěšit. Luxusní kosmetika, lesklý šperk nebo třeba kožená peněženka jsou jistě vhodnými dárky pro ženy. V poslední době se také staly velmi oblíbenými dárkové poukazy. V tomto případě si žena může vybrat sama podle svého uvážení, co se jí líbí nejvíce, a my si nemusíme lámat hlavu nad tím, zda se jí bude líbit ta černá kabelka nebo ta vínová. Co se ovšem týká mužské části populace, tak tady to bude poněkud tvrdý oříšek. Vybírat dárky pro muže není žádná legrace. Chce to totiž nějaký nápad, zapojit trochu fantazii, a tak když se řekne bedna s páčidlem, mnozí si spíš budou myslet, že jde o nějaký vtip.

Netradiční dárek

E-shop Manboxeo.cz přichází na trh s nápadem, jak udělat z obyčejných narozenin nebo obyčejných vánočních dárků ty nevšední a netradiční. Bedna s páčidlem je totiž dokonalým ztvárněním přesně takového typu dárku, jaký jsme si pro své blízké představovali. Tatínkovy narozeniny nebo životní jubileum našeho šéfa tak mohou být plné překvapení, smíchu a legrace. Tato dárková bedna má ve svých útrobách delikatesy z celého světa od kvalitní švýcarské čokolády, brazilské či etiopské kávy, belgického piva až po francouzskou kachní paštiku či venezuelský rum. Nabídka je vskutku široká, a tak si na své přijde určitě každý. Ne všichni zrovna milují paštiku nebo pálivou grilovací omáčku.

Box pro muže

Tyto dřevěné bedny jsou ručně vyrobené, jsou tedy dělané s láskou a péčí tak, aby splnily všechna očekávání, a to nejen u oslavence. Dárkový box může obsahovat také speciality pro milovníky fitness, takže zde oslavenec může najít třeba proteinové tyčinky různých příchutí, stimulanty nebo spalovače tuku, ale i energetické nápoje nebo syrovátkový proteinový koncentrát CFM, který je lehce rozpustný a získaný ze syrovátky nejmodernější metodou výroby. Cvičit už ale musí „fitkař“ sám. Ovšem pozor! Bedna s páčidlem od Manboxeo.cz není jen o světových lahůdkách, nejsou to jen „jedlé“ dárky. Ten, kdo nade vše miluje svého plechového miláčka, se může těšit třeba na dárkový box s vysoce kvalitní americkou autokosmetikou Meguiar’s. Muži mohou tak i starším vozům dopřát maximální péči. Ovšem jestli si muž-oslavenec rád po ránu vychutná šálek lahodné černé kávy a bez kávy se prakticky neobejde, je přímo pro něj určena bedna s páčidlem pro kafaře. Vynikající Colombia Supremo Armenia, jemně švestková Papua New Guinea Elimbari či výrazně nasládlá Brasilia Santos jsou vybrané druhy kávy, které se pěstují i ve vysokých nadmořských výškách.

Originální dárek

A abychom nezapomněli, je třeba se zmínit i o tom, v čem jsou tyto dárkové bedny výjimečné, netradiční a originální. Jako součást balení je ke každé bedně přibaleno ručně vyráběné páčidlo z dílny Manboxeo, kterým si dotyčný musí bedýnku doslova vypáčit, aby se vlastně dozvěděl, co že v sobě ukrývá. Není-li to zrovna domácí kutil, jistě přijde i na úsměvné chvíle, ale nakonec přece jen vždy každý dosáhne úspěchu. Na bedny je také možné přidat fotografií nebo k nim přiložit osobní vzkaz.

Inspirace na dárek k Vánocům

Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

Češi řeší, čím topit. Proč bychom se neměli zbavovat plynového kotle?

Premium Plynu pro domácnosti by mělo být dosti při přerušení dodávek z Ruska. Nedostatkový plyn sice zdražuje, ale rychlý...

I vysokoškolák může být blbý, říká obávaný lovec z Novy Doktor Vševěd

Premium Na úspěchu televizní soutěže Na lovu má Jiří Martínek velký podíl. Diváci žasnou nad jeho znalostmi. On žasne taky –...

Pro všechny šťastné andílky: Nenechte si ujít testování s Havlíkovou apotékou
Pro všechny šťastné andílky: Nenechte si ujít testování s Havlíkovou apotékou

Trápí vaše miminko opruzeniny, odřeniny od plenek, zarudlá místa, ekzémy a suchá pokožka po koupeli? Otestujte s námi zdarma léčivou mast od...