Čtvrtek 29. října 2020svátek má Silvie 10 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Iscare má novou nemocnici

Iscare má novou nemocnici | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Iscare má novou nemocnici | foto: ČTK

Klinika ISCARE rozšiřuje portfolio výkonů o totální náhradu kolenního a kyčelního kloubu. Klinika se letos přestěhovala do nové desetipatrové budovy v Libni, kde se více než 400 lékařů a sester stará o stovky pacientů.

Větší prostory nemocnice umožnily rozšířit nabízené výkony také v oblasti jednodenní chirurgie a ortopedie. V rámci Centra ortopedie pod vedením předního českého ortopeda prof. Mudr. Davida Jahody, Csc. je tak v ISCARE možné provádět desítky totálních náhrad kyčelního a kolenního kloubu (TEP) měsíčně.

Nová nemocnice umožnila vybudování špičkového zázemí pro lékaře, kteří mají k dispozici nejmodernější technologie. Klinika disponuje 60 lůžky na nadstandardně vybavených pokojích s klimatizací, JIP a tzv. „dospávacím“ pokojem pro monitoring pacientů po operačním zákroku. Měsíčně tak lékaři na klinice odoperují cca 300 ortopedických pacientů a dalších více než 350 pacientů chirurgie, gynekologie, plastiky či andrologie. O klienty kliniky se stará více než 400 lékařů a sester. 

Iscare má novou nemocnici

Klinika se také zaměřuje na maximální pohodlí pacientů, čemuž odpovídá nadstandardní zařízení pokojů, ale také krátké čekací termíny na vyšetření a zákroky. „ISCARE se dlouhodobě zaměřuje na kvalitu poskytované péče. Také v oblasti totálních endoprotéz stavíme na individuálním přístupu a efektivnímu plánování léčby pacientů. Ti se u nás proto objednávají na konkrétní čas, takže na nic nečekají. Díky komplexní škále odborností umožňujeme pacientům podstoupit například předoperační vyšetření, kvalitní lůžkovou rehabilitaci nebo vyšetření rentgenem a magnetickou rezonancí přímo u nás v budově. Pacienti tak nemusí nikam cestovat a celá léčba probíhá pod jednou střechou,“ vysvětluje Tomáš Juříček, generální ředitel Iscare.

Iscare má novou nemocnici

Nejúspěšnější operace minulého století

Totální náhrada kloubu je označována za nejúspěšnější operaci minulého století. Jen v České republice se ročně takových operací provede přes 30 tisíc. Dochází při ní ke kompletní náhradě poškozeného kloubu umělým materiálem. Totální náhrada kyčelního kloubu se doporučuje pacientům, u kterých je kyčelní kloub nevratně poškozený artrózou, revmatickou destrukcí, nádorem či jinou chorobou a zároveň má pacient silné bolesti a omezení funkce kloubu, případně pokud došlo ke zlomenině krčku stehenní kosti, kterou není vhodné řešit osteosyntézou. Operace je hrazena kompletně pojišťovnou, pacient si připlácí pouze v případě nadstandardního pokoje.

„Tyto velké operace přinášejí pacientům velkou úlevu od bolesti a obtíží a úspěšně je vracejí do normálního života, ale jako každý lékařský výkon jsou zatíženy komplikacemi. Přes 12 procent implantovaných kloubních náhrad je třeba během jejich fungování pro jejich opotřebování, infekci či jinou komplikaci vyměnit. Proto věnujeme velkou péči nejen samotnému provedení operace, ale i výběru kvalitního materiálu – endoprotéz a i následné pooperační péči a rehabilitaci,“ vysvětlil profesor David Jahoda, který má třicetiletou praxi v oblasti ortopedie a traumatologie a v ISCARE vede Centrum ortopedie. 

Iscare má novou nemocnici

Centrum ortopedie je součástí kliniky ISCARE v nové větší budově na Českomoravské v Praze 9 Libni přímo vedle O2 arény. Kromě výše zmíněných odborností klinika zajišťuje zdravotní služby v oblasti asistované reprodukce, komplexní léčby obezity a miniinvazivní chirurgie, gastroenterologie, léčby idiopatických střevních zánětů, plastické chirurgie a revmatologie. Více informací na https://www.iscare.cz/.

Centrum reprodukční medicíny ISCARE a. s.

Centrum zahájilo svou činnost v lednu 1995 jako jedno z prvních nestátních center asistované reprodukce v ČR, od roku 2014 je členem skupiny FutureLife. Úspěšností léčby se centrum řadí po celou dobu své existence mezi přední špičková zařízení. Centrum reprodukční medicíny ISCARE a.s. je nestátní soukromé zdravotnické zařízení, které poskytuje zdravotnické služby také v oblasti plastické chirurgie, jednodenní chirurgie, ortopedie, andrologie, revmatologie, komplexní léčby obezity, gastroenterologie a léčby idiopatických střevních zánětů. Další informace najdete na www.iscare.cz.

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Nebezpečná místa Česka: pražské hlavní nádraží. Třicet let zde vládne podsvětí

Hlavní nádraží v Praze | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Reportéři MF DNES mapují místa, která podle statistik nejsou výjimečně nebezpečná. Ve skutečnosti jde o no-go zóny,...

Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

Už nebudu kandidovat, odejdu z politiky, říká exministr Adam Vojtěch

Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jsem odolný, ale už toho bylo hodně, vysvětluje svůj odchod exministr. Babiš ho podle něj trochu čekal. V rozhovoru pro...